Koliko... 2,4% !?

Koliko... 2,4% !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma moze se svakom brate desit, svi mi ponekad pretjeramo, ma da ti je to i od ong gore na nebu zato sto si za Bajram pio.... cuvaj se jbga:icon_evil:
 
Član
nije nama svima bajram bio.
moguce da cete cekati veca kazna, pisao si da si vec gubio vozacku na mjesec dana..
 
Član
RCat je napisao(la):
nije nama svima bajram bio.
moguce da cete cekati veca kazna, pisao si da si vec gubio vozacku na mjesec dana..

a mozda slucajno znam da njemu jest:icon_rolleyes:
uostalom, bio ne bio, alkohol i volan... ma nema se sta reci znamo svi dovoljno o tome
 
Početnik
dobro svi ga mi "nekad" khm... :) mahnemo, ali ti si debelo pretjero oko :) idi podjeli kakve sadake, jer voziti tako brzo u takvom stanju, vjerujem da si onu svu sadaku koju si imao potrosio... nemisli sad o mjesecima i KMovima uopste...
 
Član
Ništa je to šta nas čeka...kada duša do grla dođe i trebadne izaći...eeee jaranee kad nam ga onda odozgo šuknu pa isčupaju dušu,i onda se zapitaš u šta sam vrijeme potrošio....tada mi dali roditelje i sve sto imamo da se kutarisemo kazne a kamoli vozacku...ali ima jedna apsolutna pravda koju niko nece izbjeci...a to sto ce vozacka otici,bil hajr nek si ziv i zdrav.
 
Član
odjedanput svi ko neki sveci:icon_mad:...momak pretjero malo pa sta,desava se mnogima...tako da hvala bogu da nije gdje udario ili nekoga a proci ce i 1 i 2 i 3 mjeseca...
 
Član
ITALY je napisao(la):
RCat je napisao(la):
nije nama svima bajram bio.
moguce da cete cekati veca kazna, pisao si da si vec gubio vozacku na mjesec dana..

a mozda slucajno znam da njemu jest:icon_rolleyes:
uostalom, bio ne bio, alkohol i volan... ma nema se sta reci znamo svi dovoljno o tome

Ma buraz... znaš mene... nikad ništa na silu... ako može fino, ako ne... nema veze... imam pravo ponudit i sl... ljudi nisu htijeli... Bože moj... poštujem sve te zakone, i platim fino kaznu, vozačku predam kad red dođe na to... i eto ga, čist račun, duga ljubav... :) bio sam trijezan, kao da ni jedne popio nisam... ali eto, valjda 40tak dana nisam pio, pa se sastalo... :)

RCat neka čeka kazna koliku sam zaslužio... nisam se nikad bunio... svak svoje mora odslužiti, na ovom ili na onom svijetu... tako da se nimalo ne sekiram ili bojim, nedaj Bože... slavio jesam kao i svak drugi koji je slavio ovaj praznik... ali ništa pretjerano, kao i svaki nromalni vikend mi je bilo... uglavnom, mislite šta hoćete... ima ko da dijeli pravdu. ;)

Hvala Ivice, čovjek si... kad mene vidiš na ulici da divljam i ugrožavam ostale, slobodno me zaustavi i šamar mi opali, imaš pravo, vjerojatno si od mene stariji... nisam se bunio stvarno... fino ljudski po propisima sve završio i gotovo.

Wade... bilo, 3 marice bile u gradu... 5-6 patrola bilo... i sl... i kad sam se vratio na OMW da kupim cigare i piće... njih 10 unutra sjedi i pije na OMWu... vani 2 astre karavan i 2 marice parkirane, ljudi se zarakijali... i onda sam pogubio živce i bilo mi je svejedno kakvu ću kaznu dobit... danas isto tako gore kad sam krenuo... i onda kad sam se vraćao, ispred Paparaca krenemo zajedno Juka i ja, on s onom olupinom od džipa... i puša do Jab :)


Svejedno, vratili mi vozačku danas, čekam poziv napismeno u narednom periodu i to je to... halal bilo, zaslužio sam... ima plan i za to... koga interesovalo može na pm pitat... 2 vozačke u novčaniku djeluju veoma dobro :)


Cole, dole sam ako Bog da... sad neznam još dali u petak ili u subotu oko 11... ako dođem u petak, zadužujem te da me oko pola 8 ili 8 dođeš probudit... ispit mi je u 9 :D

pozzzz.
 
Član
ne ocu ti reci to,bez ljutnje,znas i sam da si kriv jbg...nadam se da ce ti to bar kolko tolko znacit to kao neko upozorenje.....ugl izvini ako sam nekako "glup"ispo.....al to je samo moje misljenje bilo....
 
Član
ITALY je napisao(la):
ma moze se svakom brate desit, svi mi ponekad pretjeramo, ma da ti je to i od ong gore na nebu zato sto si za Bajram pio.... cuvaj se jbga:icon_evil:

ti svetac ispade.prvi bajram koji si osto trijezan hahahahaha.svakom se desi
 
Član
zao mi je sto ti se to desilo ali pamet u glavu ubuduce! sinoc sam za dlaku izbjegao jednog momka sa stilom u po grada poslije zabrane.. majmun znam ko je pjan i lupi kod suda golfa dvicu i gas gas gas pobjegne s lica mjesta i kako je bjezao naleti na mene, da se nisam sklonio na 50km/h se popeo na trotoar zakucao bi me.. isao je preko 100km/h.. i stanem gore da vidim jel dobro momak s golfom kad sve super samo mu polomio naprijed masku i farove.. ostanem tu kad dolazi stilo(drugi vozac-vlasnik auta koji nije pijan) i fol se vadi na to da nije primjetio da je udario ovog vec kad je dosao pred kucu vidio udarena mu desna strana pa se vratio da vidi jel sve dobro s ovim.. sta cu nisam cinkaros reo nek im tako i bude.. a i najgore stila vozaju 2mjeseca bez tablica i 100% nije registrovan ali sta ce mogu kad im niko nece nista u nasem j*enom gradu..
 
Član
ma libo te racku ,j*es i pare i vozacku ,desava se ,nek ti nisi kakav udes imao to je najvaznije:cool:
 
Član
ma haj nije vrijedno nista sekirancije. fino predas vozacku i nastavis vozat:D

joooj gupih komentara pa ja ne mogu da vjerujem, ovdje sve ko da je murija, hvala Bogu covjek nije nikog ubio a sve ostalo se moze sredit, svi zivimo da grijesimo i zato zakoni postoje da ih krsimo:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top