Kolika je ustvari ozbiljnost kvara na Toyota vozilima

Kolika je ustvari ozbiljnost kvara na Toyota vozilima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svejedno, to opet pokazuje kako su oni "cudni"/glupi,... pa jedna njihova traka siroka kao kod nas obe trake na m17... ubrzava, pa stisni kocninu, rucnu lagano, ubaci u n, iskljuci auto, struzi od bankinu, pa nema kod njih provalija, sve ravnica i prostranstvo uglavnom... kod nas deri od bankinu, probijes je i opla eto te u Bosni plivas:D
 
Početnik
ma ljudi lahko je kad si u udobnoj fotelji za compom i razmisljat sta bi se moglo uradit,ali da si na putu i vozis 150km/h i vise,nemas bas kad razmisljati o nekim stvarima...moglo je se stosta uraditi ali PANIKA i STRAH je najopasnija stvar..negdje sam citao da su neki naucnici izracunali da oko 30% svih udesa ljudi podlegnu od straha ne od zadobivenih rana....jbg ovo se nebi smjelo desavat ali ipak...SVASTA U BOZIJOJ BASTI:icon_sad::icon_cry:
 
Član
Haha, eto probaj pa nam javi, kod mene ne moze ni doci do 190:D Samo pazi da ne izvadis kljuc da se volan ne zakljuca na 100+km/h:D
 
Početnik
nema tu sta kako...nema se sta probavat...to u nasem mentalitetu dolazi refleksno da pokusamo obuzdati auto povlacenjem rucne, gasenjem, vjerujem da bi nas covjek pokusao to i odglaviti :)
rip poginulima, al stvarno ne znam kome osim glupim amerima bi palo na pamet da zovu nekoga u takvoj situaciji gdje su sekunde bitne???
 
Član
RIP strasno stvarno
A kad se to desi pretpostavljam da su prvo pokusavali sa logicnim stvarima tipa kocnica (konta covjek mozda ce proraditi) a ko ce udarit o bankinu iznajmljen auto sve kontas stace, a kad shvatis da nece onda je vec 120 milja u pitanju i bankina i ostalo je nemoguce!
Al opet sta znas sta je sve bilo!
Jos jednom nedaj boze
 
Član
politika,moc i pare su zaj*ana stvar.Neznam mozda grijesim ali meni ovo nesto ne izgleda nikako cisto.Sumnjivo mi odkud da se ovo bas desi kad kad toyota povlaci vozila zbog kvara i kad prodaja americkih vozila totalno slabi,a ne zaboravimo da je toyota jedna od najprodavanijih marki vozila na americkom trzistu.Trzisne igre su podmukla i okrutna stvar,posebno ako je tu i veliki interes drzave.Meni ovo izgleda kao rezirano,po scenariju filma "brzina".Ameri su majstori rezije,znamo kakve se sve spekulacije vode oko 11 septembra,koje su nelogicnosti.Prvo boom je vijest da je u pitanju vozilo tojota,drugo vazno da imaju zvucni dokaz i da je potvrdjeno da se gas zaglavio.

Mislim ako su izginuli,nek pocivaju u miru,ali kad previse novca u pitanju,na sve su spremni.Neznam,nemogu nikako biti nacisto u vezi ovoga,sj*avanjem toyote,uprljati ce i ugled i ostalim japanskim auto brendovima i time vratiti ugled,povjerenje i rast proizvodnje domacim markama,od njih me vala nista ne moze iznenadiiti.
 
Član
code: KR je napisao(la):
politika,moc i pare su zaj*ana stvar.Neznam mozda grijesim ali meni ovo nesto ne izgleda nikako cisto.Sumnjivo mi odkud da se ovo bas desi kad kad toyota povlaci vozila zbog kvara i kad prodaja americkih vozila totalno slabi,a ne zaboravimo da je toyota jedna od najprodavanijih marki vozila na americkom trzistu.Trzisne igre su podmukla i okrutna stvar,posebno ako je tu i veliki interes drzave.Meni ovo izgleda kao rezirano,po scenariju filma "brzina".Ameri su majstori rezije,znamo kakve se sve spekulacije vode oko 11 septembra,koje su nelogicnosti.Prvo boom je vijest da je u pitanju vozilo tojota,drugo vazno da imaju zvucni dokaz i da je potvrdjeno da se gas zaglavio.

Mislim ako su izginuli,nek pocivaju u miru,ali kad previse novca u pitanju,na sve su spremni.Neznam,nemogu nikako biti nacisto u vezi ovoga,sj*avanjem toyote,uprljati ce i ugled i ostalim japanskim auto brendovima i time vratiti ugled,povjerenje i rast proizvodnje domacim markama,od njih me vala nista ne moze iznenadiiti.

jarane pametno zboris;)
 
Član
ado_d je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
politika,moc i pare su zaj*ana stvar.Neznam mozda grijesim ali meni ovo nesto ne izgleda nikako cisto.Sumnjivo mi odkud da se ovo bas desi kad kad toyota povlaci vozila zbog kvara i kad prodaja americkih vozila totalno slabi,a ne zaboravimo da je toyota jedna od najprodavanijih marki vozila na americkom trzistu.Trzisne igre su podmukla i okrutna stvar,posebno ako je tu i veliki interes drzave.Meni ovo izgleda kao rezirano,po scenariju filma "brzina".Ameri su majstori rezije,znamo kakve se sve spekulacije vode oko 11 septembra,koje su nelogicnosti.Prvo boom je vijest da je u pitanju vozilo tojota,drugo vazno da imaju zvucni dokaz i da je potvrdjeno da se gas zaglavio.

Mislim ako su izginuli,nek pocivaju u miru,ali kad previse novca u pitanju,na sve su spremni.Neznam,nemogu nikako biti nacisto u vezi ovoga,sj*avanjem toyote,uprljati ce i ugled i ostalim japanskim auto brendovima i time vratiti ugled,povjerenje i rast proizvodnje domacim markama,od njih me vala nista ne moze iznenadiiti.

jarane pametno zboris;)

bravo i ja isto mislim, čak mislim da je cijela ova stvar oko toyote čista sabotaža kako bi Amerika povratila povjerenje u svoju autoindustriju, jer ma šta mi mislili to je ipak sve vrijeme klasični "hladni rat" dovoljno je jednog ovakvog crva ubaciti i ode sve u pm, a Ameri su spremni na sve, to zna cijeli svijet, šta je za njih par mrtvih, oni j*u cijeli svijet kako su nastali, a sve to pogotovo zato što imaju lakovjeran, glup i polupismen narod kojim se lako da upravljati,
sve je to čista politika
 
Americka posla smetaju im japanci i kinezi pa gledaju da dignu sto vecu hajku na njih, kako u evropi nema kvarova na toyoti. Pada im privreda zbog velikog uvoza pa neznaju sta ce nego da okrive druge. Sve je ovo stimaljka sa vozilima SRAM NEKA IH BUDE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top