Kojom tecnoscu ili sredstvom oprati nebo automobila

Kojom tecnoscu ili sredstvom oprati nebo automobila

Član
Poz ljudi imam pitanje posto sam skoro nabavio novi auto tj Jettu mk2 pa je malo nebo i tapacirunzi od vrata prljavi pa me zanima kojom tecnoscu ili kojim sredstvom da to sve fino operem i dovedem u red... Hvala unaprijed na odgovoru ;)
 
Član
Ja sam cistio sa onom pjenom i daxom i super sam ocistio samo pazi sta radis da ti se nebi odljepilo
 
Član
dax je ubjedljivo najjaca stvar za to...dax i cetka kakva i onda krpom obrises i to je to :) smao nemoj pretjerati ako nemas namjeru da susis negdje..
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
dax je ubjedljivo najjaca stvar za to...dax i cetka kakva i onda krpom obrises i to je to :) smao nemoj pretjerati ako nemas namjeru da susis negdje..

sredio sam sve sa wenish-om za fleke i sve sam oprao osim tapacirunga al njih sredim sutra...;)
Hvala vama na odgovorima
 
Član
Imas li neku fotku sa venisom da vidim kako je ispalo da i ja predjem na njega ako je bolji od daksa :D
 
Član
Vanish (sexy action) Extra stvar, onaj za tepihe sam ja koristio i superiska ispadne, mogu se i platnena sjedista sa njim radit, plus sto se uzmiriseeeee da valja :cool:
 
Top