Koji su najbolji po vama?

Koji su najbolji po vama?

Koji su najbolji?

  • Njemačka vozila

    Votes: 68 69,4%
  • Talijanska vozila

    Votes: 4 4,1%
  • Francuska vozila

    Votes: 1 1,0%
  • Japanska vozila

    Votes: 21 21,4%
  • Američka vozila

    Votes: 1 1,0%
  • Neki drugi

    Votes: 3 3,1%

  • Total voters
    98
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
njemac i nista drugo ne bih ni pozelio i da imam milione tu konkretno mislim na VW, ali mi nekako i Opel prirasta srcu mada ne mislim da cu nekad voziti[/align]
 
U ovim godinama kojim sam sada (mladalacki) glasao bih za nijemce, recimo BMW samo, vozio se u dosta njih, jednostavno, pruza neku uzivanciju u voznji, bez obrzira sto je bio max spusten, na felgama koje su uletile u blatobrne, na one sitne kamencice koje sam osjetio u bubrezima, opet je to ono, sto daje u ovim godinama!!! Dalje u godinama porodicnog covjeka, gdje se gleda udobnos, funkcija, potrosnja, i jos niz nekih faktora osnovnih definitivno francuz.. Stari ima Peugeot 607, sta reci nego auto ti daje sve sto obiteljskom covjeku treba, ima prostor, pocevsi od mjesta za putnike, do gepeka, udobnost na visokom nivou, zvucnu izolaciju gdje uzivas u voznji sa ugasenom muzikom, dizajn, auto plijeni paznju gdje god da se pojavis sa njim, potrosnja, koja je fkt premala za auto koje je 2.2 i 98 KW, HDi je u pitanju, petom 90 KM/h na otvorenom board zna pokazivati izmedju 4,3-4,6 potrosnju, u gradu preko 8 litara nece uzeti ni da ga cepas, ne oslanjam se na board sta pokazuje, nego na racunicu, papir i olovka i racunaj... Pruza i udobnu, i sigurnu voznju gdje god da krenes, pouzdan, ako odrzavas, nece te nikad izdat!!!!
 
Početnik
da Vw ne spada u Svabe bile Svabe, prvenstveno zbog BMW-a i Audija, a ovako Talijani i Japanci...:icon_rolleyes:
 
Član
imao sam svasta i svaba i japanaca,dobri su japanci ali i oni pate za svabama,, neznam ali mrzim AMERICKA to znam
50,5-49,5 za svabe protiv japanaca:icon_biggrin:
 

IGY

Član
bravof je napisao(la):
koliko vidim vise je glasova za Japance..:icon_question:

slabo vidis

Njemačka vozila 70.37% 57 70.37%
Talijanska vozila 2.47% 2 2.47%
Francuska vozila 1.23% 1 1.23%
Japanska vozila 23.46% 19 23.46%
Američka vozila 0% 0 0%
Neki drugi 2.47% 2 2.47%
 
Početnik
IGY je napisao(la):
bravof je napisao(la):
koliko vidim vise je glasova za Japance..:icon_question:

slabo vidis

Njemačka vozila 70.37% 57 70.37%
Talijanska vozila 2.47% 2 2.47%
Francuska vozila 1.23% 1 1.23%
Japanska vozila 23.46% 19 23.46%
Američka vozila 0% 0 0%
Neki drugi 2.47% 2 2.47%

mozes pisat sta hoces...:D
 
Član
vozim i svabu i talijana, svabo golf IV talijan fiat bravo,bravo dosta dosta udobniji od cvrke ali moj glas ide na svabe DAS AUTO..;)
 
Glupo je bilo i postavljat ovu anketu na bosanskom forumu,mislio sam da ce Svabe i veci postotak zaraditi.Kaze svako 6 auto Golf,hah (ili svako 5 ono bijase)
 
Član
njemacke i japanske masine :D

njemci ..bmw ... bog motornih wozila ..nemam vise sta reci :cool:
 

emi

Član
Svabe su zakon pa onda talijani i ostala evropska auta,japance nes ne gotivim mada mi je celica bila prirasla srcu:lol:
amerikanci mislim da jos nisu napravili nes da valja, kaskaju za svima al opet sve je stvar ukusa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top