Koji sam ja kloc

Koji sam ja kloc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima jos ona plavusica sa golfom V mahnita po gradu , treba je dovest u red :D
Golf V crni , isto drotovski onaj , pridje s ledja ti usporis kad pored proleti ono neka plavusica za volanom, boze boze :D
 

Eko

Član
c SEat a je napisao(la):
ima jos ona plavusica sa golfom V mahnita po gradu , treba je dovest u red :D
Golf V crni , isto drotovski onaj , pridje s ledja ti usporis kad pored proleti ono neka plavusica za volanom, boze boze :D


ja bas posao da kazem za nju .. samo ova sto sam se ja snjom ganjao bio je sivi golf V al je plavusa :D , ovako ja isto kao lauda :D kad ona ode u jednosmjernu, kontam budala kakva i prodjem dalje :D
 
Član
c SEat a je napisao(la):
ima jos ona plavusica sa golfom V mahnita po gradu , treba je dovest u red :D
Golf V crni , isto drotovski onaj , pridje s ledja ti usporis kad pored proleti ono neka plavusica za volanom, boze boze :D

Eh ta je nedavno nest pokusala... Okrenu se, nasmija i pogasu... Reko neces ceri... Stignem je, nasmijem se i po gasu :D
 
Član
Dino je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
ima jos ona plavusica sa golfom V mahnita po gradu , treba je dovest u red :D
Golf V crni , isto drotovski onaj , pridje s ledja ti usporis kad pored proleti ono neka plavusica za volanom, boze boze :D

Eh ta je nedavno nest pokusala... Okrenu se, nasmija i pogasu... Reko neces ceri... Stignem je, nasmijem se i po gasu :D

hahaha ma i ja nisam znao bil se smijao il plakao haha al srescu je nekada abd ;)
 
Član
Eko je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
ima jos ona plavusica sa golfom V mahnita po gradu , treba je dovest u red :D
Golf V crni , isto drotovski onaj , pridje s ledja ti usporis kad pored proleti ono neka plavusica za volanom, boze boze :D


ja bas posao da kazem za nju .. samo ova sto sam se ja snjom ganjao bio je sivi golf V al je plavusa :D , ovako ja isto kao lauda :D kad ona ode u jednosmjernu, kontam budala kakva i prodjem dalje :D

ma to je ta 100% ne znam crna ili neka tamna siva , boja misha :D :D
 
Član
veca fora kad doleti do tebe i nasmije ti se, ti opalis jedan bass dobar pa joj retrovizori otpadnu haha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top