Koji sam ja kloc

Koji sam ja kloc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako maloprije ili tacnije dana 21.03.2008 oko 11:30 svratim malo na parking kod mosta Suade Dilberovic i zezamo se mi zapalili po cigaricu kada uleti Clio neka cura drajva podrucnom ga zavrnu i ode... E sada ja kloc palim Golfica i za njom.. Stignem je na semaforu na Skenderiji kaze hajd da se probamo reko hajd i gas gas ubacivanje naravno deranje :) kad rotacije ii murija hop ja stanem kaze sta ima lauda haha , aaaaa mala pobjeze on lafo javlja na motorolu da je zaustave hahaha lol nisu je ni uhvatili a ja dobi kaznu za : Voznju poslije 11h ,pojas,zatamljena stakla,maglenjaci,ubacivanje bez zmigavaca i za neki "slalom" hahah i tako ja ostado popisan ni male da joj uzmem br. kaznica ,povelika... hahahhaha Sada odo da radim da bi platio kaznu hehe & imam sliku hehe stavicu je sutra dok prebacim sa moba.
 
Član
Ljubavi ako vidis ovo javi se molim te da pijemo kaficu hehe nemoras placati pola moje kazne hahahahaha il ako je neko zna nek mi javi plz mala je zvjerka :)
 
Član
E jeboga ti :) Pa zar nisi mogao barem smanjiti malo kaznu, a ne sve zivo da ti pise....Lauda :D
 
Legend
ajjj druze,bem joj ........................uhhhh steta steta lauda,a mogo si je ozeniti da si je stigao heheh .


sala mala
 
Član
haha aaaa lipo te sprcila al jebga vise srece drugi put,haha bas me ljepo nasmijao prije spavanja :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top