Koji od ova dva laptopa kupiti??? HITNO

Koji od ova dva laptopa kupiti??? HITNO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
technoGeek je napisao(la):
Svaki HP koji sam koristio se grijao po meni previse, morao sam ruke dizati jer je bilo nepodnosljivo, kao da sam ih na razanj stavio :lol:

Po meni se vise grije Acer s AMD procesorom. Nista morat cu kupiti eksterni hladnjak za HP i gotovo !
 
Član
Ja trenutno u kući imam 2 laptopa, acer ferrari one i neki IBM-ov... Ovaj acerov je sa AMD procesorom i u životu nisam koristio laptop a da se više grije (a promijenio sam ih najmanje 5 komada)... znam dešavalo mi se kad je bilo ljeto i one vrućine da mi se znao i ugasit od pregrijavanja... IBM je sa intelovim procesorom i skoro da se i ne grije, ne pamtim kad sam čuo ventilator da mu se upalio a kod Acera se nikad i ne gasi :icon_evil::icon_evil::icon_evil:

Na poslu ponekad koristim Dell latitude 6400 i od mene sve pohvale za dell po meni iz tošibu najbolja marka laptopa...

HP nebi nikad uzeo iz razloga što znam puno slučajeva da rikne ploča il grafička... Na piku ćeš najčešće nać da neko prodaje pokvaren ili HP ili acer... jednostavno smeće
 
Član
Bogami ja imam Acer sa Intelovim procesorom, i zadovoljan sam. Svi nešto blate taj Acer, a meni skoro dvije godine radi bez problema, buraz ga najviše koristi, bude po cjeli dan upaljen, on igra igre na njemu, surfa, itd, sve OK.
 
Član
Uzmi koji oces ipak je to polovna roba i zavisi od stanja u kakvom je baterija, tipke, ekran izgrebanost mrtvi pikseli itd i odvrtiti na svakom benchmark pa tek onda vidjeti.....
E sad naletio sam na stranicu u Srbiji u Beogradu bas da vidim kolike su cijene njihove opreme za kompjutere i da vidim cijenu lap-top uredjaja, cijene su sa PDV-om, jednostavno uporedite cijene njihove odredjenog proizvoda, sa nasim trzistem pa ce te vidjeti koliko ovdje deru.
Evo stranice
http://www.gigatronshop.com/
A evo i konvertora valuta da vidite cijenu u KM
http://www.kursna-lista.com/konvertor-valuta
Bas da cujem sta mislite o ovome.
 
Član
Kasnim opasno sa temom, ali da se zna da nije kupljen ni jedan od navedenog jer su bili u losem stanju. Stigao novi laptop iz svedske, tip top. Hvala svima na pomoci. jos jednom zao mi je sto kroz ovoliko vremena javljam se :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top