Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
djavolica je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
ma bjez, kanta obicna, nije ni cudo sto mu ovako opada cijena brzo.. :lol:

desava se jasta, ali rijetko, samo sto kod mene poslije toga rade tonovi ali mu ne radi mikrofon..pa ga onda ja moram rucno ugasiti i upaliti da bi onda proradilo sve kako treba..
zaboravio sam dodati da mu se onaj prsten srebreni operutao skroz, ni na sta ne lici.. :icon_mad:
hahaha iste karakteristike znaci :lol::lol::lol:i kod mene je ista stvar s prstenom a on se naravno ne moze zamijeniti predpostavljam, jos malo se pocelo oko kamere ono guliti takodje pozadi.Meni se desi samo da nestane tonova tj telefon zvoni recimo i ja se javim, niti ja koga cujem niti taj neko mene dok takodje ne ugasim telefon i ponovo upalim i onda sve ok.Kako smo ih mi samo dobro platili, a mogu misliti koliko su sad!Ja htjela tada 6300 al nje naravno nije bilo, rasprodale se.Barem bi jeftinije prosla a dobila isti telefon skoro :icon_smile:


možete pokušati uraditi upgrade softwera u mobitelu,spoji se na komp
ima nokia pc suite i nokia program za update...
ja nemam nikakvih problema sa 6131 ali kad sam ga dobio bio je vodafone
tj. zaključan,platio 40km da se otključa ali mi lik ubacio prvi software od 6131 i sve radi super ali ekran kasni sa paljenjem kad se otklopi mobitel,
ja uzmem i uradim update softwera,i otad mobitel radi puno brže ekran se pali trenutno ne primjetiš,kolko je brz....
 
Član
panajotis je napisao(la):
Hoce li mi neko reci koliko se krecu novi IPOD-ovi u mobil shopovima...
Idu praznici pa valja i poklon kupiti!!!

asp...ITNO~!:)

iPHONE
ili
iPod????

A moj mob
Samsung E250 ako nije imam ga nekad od srednje skole,fenomenalno nenametljiv meni ok
 
Trozic je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
ma bjez, kanta obicna, nije ni cudo sto mu ovako opada cijena brzo.. :lol:

desava se jasta, ali rijetko, samo sto kod mene poslije toga rade tonovi ali mu ne radi mikrofon..pa ga onda ja moram rucno ugasiti i upaliti da bi onda proradilo sve kako treba..
zaboravio sam dodati da mu se onaj prsten srebreni operutao skroz, ni na sta ne lici.. :icon_mad:
hahaha iste karakteristike znaci :lol::lol::lol:i kod mene je ista stvar s prstenom a on se naravno ne moze zamijeniti predpostavljam, jos malo se pocelo oko kamere ono guliti takodje pozadi.Meni se desi samo da nestane tonova tj telefon zvoni recimo i ja se javim, niti ja koga cujem niti taj neko mene dok takodje ne ugasim telefon i ponovo upalim i onda sve ok.Kako smo ih mi samo dobro platili, a mogu misliti koliko su sad!Ja htjela tada 6300 al nje naravno nije bilo, rasprodale se.Barem bi jeftinije prosla a dobila isti telefon skoro :icon_smile:


možete pokušati uraditi upgrade softwera u mobitelu,spoji se na komp
ima nokia pc suite i nokia program za update...
ja nemam nikakvih problema sa 6131 ali kad sam ga dobio bio je vodafone
tj. zaključan,platio 40km da se otključa ali mi lik ubacio prvi software od 6131 i sve radi super ali ekran kasni sa paljenjem kad se otklopi mobitel,
ja uzmem i uradim update softwera,i otad mobitel radi puno brže ekran se pali trenutno ne primjetiš,kolko je brz....

do sada sam 2 puta radio update...samo dzaba..isto se desava uvijek.
 
Član
Nokia N80
Vec evo 2godine momackog koristenja a nema skoro nikakvih ozbiljnih tragova na sebi. Eh to je telefon, a ne kao samsung(imao d500,d600,d900), nakon mjesec dana se pocnu pojavljivati parnice...
Ne razmisljam ga jos mijenjati, dok ne crkne, a jedina solucija bila bi Nokia n95 8gb, ili n96
130grama kad padne na pod kao da si ciglu bacio, ali tragovi ne ostaju ;)

Zadovoljan, valjala mi je para u zivotu :)
Sentimentalna vrijednost- bar 1000km
Realna vrijednost- 150-200km

2 puta sam mijenjao flat-kabal i jednom display

Ma Symbian je raja ;)

b147876.jpg
 
Član
bio sam se zakleo da vise necu uzimati neke dobre mobitele da cu nosati kante jer se nema ni para a ni koristi od toga ALI JUCER SE SVE PROMIJENILO.. otisao u mobi-shop vidit kakvih ima mobitela i uzmem nokiu N95 8G.. NISAM SE POKAJAO NI SEKUNDE I PREZADOVOLJAN SAM:cool:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Hoce li mi neko reci koliko se krecu novi IPOD-ovi u mobil shopovima...
Idu praznici pa valja i poklon kupiti!!!

asp...ITNO~!:)

iPHONE
ili
iPod????

A moj mob
Samsung E250 ako nije imam ga nekad od srednje skole,fenomenalno nenametljiv meni ok




Joj jesam seljak cuj Ipod haha :lol:

Interesuje me Iphone!!!!:icon_smile:;)
 
Death_beat je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
ma bjez, kanta obicna, nije ni cudo sto mu ovako opada cijena brzo.. :lol:

desava se jasta, ali rijetko, samo sto kod mene poslije toga rade tonovi ali mu ne radi mikrofon..pa ga onda ja moram rucno ugasiti i upaliti da bi onda proradilo sve kako treba..
zaboravio sam dodati da mu se onaj prsten srebreni operutao skroz, ni na sta ne lici.. :icon_mad:
hahaha iste karakteristike znaci :lol::lol::lol:i kod mene je ista stvar s prstenom a on se naravno ne moze zamijeniti predpostavljam, jos malo se pocelo oko kamere ono guliti takodje pozadi.Meni se desi samo da nestane tonova tj telefon zvoni recimo i ja se javim, niti ja koga cujem niti taj neko mene dok takodje ne ugasim telefon i ponovo upalim i onda sve ok.Kako smo ih mi samo dobro platili, a mogu misliti koliko su sad!Ja htjela tada 6300 al nje naravno nije bilo, rasprodale se.Barem bi jeftinije prosla a dobila isti telefon skoro :icon_smile:


možete pokušati uraditi upgrade softwera u mobitelu,spoji se na komp
ima nokia pc suite i nokia program za update...
ja nemam nikakvih problema sa 6131 ali kad sam ga dobio bio je vodafone
tj. zaključan,platio 40km da se otključa ali mi lik ubacio prvi software od 6131 i sve radi super ali ekran kasni sa paljenjem kad se otklopi mobitel,
ja uzmem i uradim update softwera,i otad mobitel radi puno brže ekran se pali trenutno ne primjetiš,kolko je brz....

do sada sam 2 puta radio update...samo dzaba..isto se desava uvijek.
Takodje, isto pokusala...jednostavno no help za nase kante :lol:
 
Član
Se K810i, jako fin mob, dobra baterija, fino signal hvata, dovoljno glasan zvucnik. Dvije stvari mi se ne svidjaju, koje ne posjeduje, a imao je moj stari mob, W810i (zamjenio ga jer je imao pretih zvucnik, gdje je imalo glasnije, nista ne cujes - kazu mana svih SE "music" telefona). Uglavnom, K810i ima xenon flash, pa ne mozes sijalicu od blica kao bateriju koristiti, sto je meni jako korisna stvar i drugo, ne mogu se video klipovi premotavati, nego moras gledati od pocetka i cekati da dodje taj dio...
 
Član
vezao sam se za nokiu N73,nikako je se nemogu rijesiti,a trenutno koristim nokiu N95 8GB,stvarno dobar telefon
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Se K810i, jako fin mob, dobra baterija, fino signal hvata, dovoljno glasan zvucnik. Dvije stvari mi se ne svidjaju, koje ne posjeduje, a imao je moj stari mob, W810i (zamjenio ga jer je imao pretih zvucnik, gdje je imalo glasnije, nista ne cujes - kazu mana svih SE "music" telefona). Uglavnom, K810i ima xenon flash, pa ne mozes sijalicu od blica kao bateriju koristiti, sto je meni jako korisna stvar i drugo, ne mogu se video klipovi premotavati, nego moras gledati od pocetka i cekati da dodje taj dio...

ako hoćeš blic od SE da korisitiš kao lampu skini torch tako se čini mi se zove programčić .jar i on pali blic,moj rođak ima k800,ubacio je u njega software iz k810i !!! sve je isto,original k810i a k810 :cool:
čak je poboljšo i kameru,i video snimanje ima više fps,poboljšo je i zvuk,i ima
to što pali blic ;)
a za gledanje videa skini windows media player 11 za mobitel ili slično nešto oni imaju više funkcija za video :D
taj mobitel je dobar znam jer ga ima rođak i svašta mu je modovo ;)
 
Super Moderator
sony ericsson w810i (white edition :lol: )
ma prezadovoljan... prije sam furo svaki mjesec dva novi telefon sad kupim pa dok se ne pokvari... evo ovaj frcera vise od godine izgleda haman ko nov i slusa... a ispo mi nema odakle nije i nista mu radi... ja ga platio 300 KM tad a sad je to jeftino... prije je malo ljepse sliko sad se malo lens vjerovatno izgrebo al nije lose :D

eto kako izgleda slika sa njeg...


 
Član
Ma na nokii i sony ericssonu nije uopće bitno šta se dobije s mobom kad se mogu tisuće programčića ubacivat jako lako. Ja imam na svom z550i google maps i slične programe sa najnovijih modela, sve skupa na njemu oko 200tinjak igara i 50tak programa
 
Član
poKle je napisao(la):
Nokia N80
Vec evo 2godine momackog koristenja a nema skoro nikakvih ozbiljnih tragova na sebi. Eh to je telefon, a ne kao samsung(imao d500,d600,d900), nakon mjesec dana se pocnu pojavljivati parnice...
Ne razmisljam ga jos mijenjati, dok ne crkne, a jedina solucija bila bi Nokia n95 8gb, ili n96
130grama kad padne na pod kao da si ciglu bacio, ali tragovi ne ostaju ;)

Zadovoljan, valjala mi je para u zivotu :)
Sentimentalna vrijednost- bar 1000km
Realna vrijednost- 150-200km

2 puta sam mijenjao flat-kabal i jednom display

Ma Symbian je raja ;)

b147876.jpg

I kod mene je N80, kupljen ljetos od kolege s foruma! Prezadovoljan sam s njim i u potpunosti se slazem s tobom oko kvalitete! Svi ranije telefoni koje sam imao izgrebali su se za mjesec, ali ovaj i dalje bez ogrebotine! Display 352x416 (mocno skroz kada ga uporedis sa nekim Samsungom), WLAN, kamera isto super, jedina mu je mana, ali meni ne smeta toliko sto nije malo slajd cvrsci! A symbian je zakon!;) A naredni telefon bi mi bio N82
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top