Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tomislav_amg je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Nokia 6300, uzeo na rate preko poste ima mozda i godina sad, svidjeo mi se dizajn i materijal, masivno izgleda i jedino sam ga zato uzeo, kamera tu i tamo, moze se slikati, nema blic... Jedina mana sto ne cujem dobro na njega, zvucnik mu je slab.

nokia_6300_zoom.jpg

Isti ovakav sa memorijskom od 2Gb

Amg a telefon na rate haha:lol:
 
Član
Deyo je napisao(la):
samsung-sgh-c140.jpg


Svako čuje kad tipkam poruku :lol:

Hahah extra koristio sam ga i ja .. za te pare dobar pravo!...
Taj je zlatan.. ja sam im'o motorolu bez pozadinskog svjetla.. pa u mraku kucas po sjecanju :lol:
 
Član
sony ericsson K800 i K770
pre zadovoljan nikad nista i opet kupujem sony ericsson

K 800
http://www.odaberi-mobitel.com/cro/tehnicke_karakteristike/Sony_Ericsson_K800


K 770
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k770-2052.php
 
momentalno doma imam edno 10 komada pa go koristam koj prv mi dojde na raka.............;) ali najcesto samsung j700


 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Nokia 6610i, stari telefon sa kamerom od cijelih 0.1 mpx :D, al mene extra sluzi...imo sam do sad 3-4 samo telefona, s kamerama, mp3-jem i tim sranjima, al mi isfuralo to imat na mobu, pa sam sebi nabavio PDA, HP iPAQ h4150 (nije telefon, samo Pocket PC), koji ima sve sto mi treba, uz to dodatno i navigaciju...

Nokia
6610i.jpg


HP iPAQ
0000000123_OJ6U17714.jpg

Koliko markica ovaj HP IPAQ ???
 
Član
imam sony ericsson... al da me ubijete ne znam mu broj.... T neki... 3.2mpix whole 9 yards... ima sve... al jebiga ne znam koji je uglavnom ja prezadovoljan... aha T650i

se_t650i.jpg
 
Član
bulex je napisao(la):
imam sony ericsson... al da me ubijete ne znam mu broj.... T neki... 3.2mpix whole 9 yards... ima sve... al jebiga ne znam koji je uglavnom ja prezadovoljan... aha T650i

se_t650i.jpg


Drugar moj je uzeo isti takav.. rek'o sam mu ... Idi kod autolimara nek ga zastiti od rdje.. sad ide zima so po putu haha:lol::lol:
 
Član
nekakav siemens neznam ni oznaku procitat nedje je oko 2000 godiste ali prije krista cini mi se :p
nefuram telefone MRZIM telefone samo eto jeb ga nek nekad me dobije komu sta trebam
 
BHT Ovisnik
NOKIA N73 i SAMSUNG J700 zadovoljan sa obadva,J700 3-4 puta koristio sam za puta za deugu karticu
 

IGY

Član
SE w810i
vec dvije godine skoro ga koristim i prezadovoljan sa njim, kamera odlicna memorije taman
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top