Koji auto izabrati ??

Koji auto izabrati ??

Član
Pozz ...

Kao sto u naslovu pise, imam 2 solucije : Ford Mondeo 2.0 TDDI 2004 god. limuzina ili Renault Laguna 1.9 Dci 2003 god. limuzina.

Treba mi savjet koje auto izabrati ... kvalitet, odrzavanje ... itd.

Hvala ...
 
Član
Za Forda pripremi jedno 2000-2500KM odmah,haj sto pumpa,nego i turbina i citav motor im je problematican..pitaj nekoga ko je imao Forda. A Renault je nesto bolji mada ima i on mana i tesko ga je prodati. Neznam koliko para imas ali VW porodica 1.9 tdi (skoda,seat,Audi 1.9 tdi...) da budes miran..BMW 2.0 dizel problem,Mercedes Ok. Mislim sva su ta auta dobra kad imaj nekih 100 000km,i logicno je da na 200 000 pocnu neka sranja,a stvar je u tome da kilometrazi na danasnjim autima nemozes vjerovati...sve je to uvezeno sa preko 200 000km i onda vracani kilometri. Ali eto 1.9tdi VW za nase uslove,zakon. pozz
 
Član
Ja nikakvih problema sa fordovim motorom nemam, ma ni sijalice na mondeu nisam promijenio, ne znam o cemu ti? Ako je auto odrzavano mora valjati, a ponajvise auta kod majstora su bas ti 1.9tdi zato sto ljudi misle da je toliko kvalitetno da im se nista ne moze, pa su najvise i izdrndani.
Ljubitelj sam vw-a ali bi opet radije uzeo mondea nego passata ili pogotovo nekog seata.
 
Top