Koji audioformat??

Koji audioformat??

Član
Da li neko zna sa kojim programom prekopirati orginalne audio cd-ve, da se mogu slusati u orginalnom radiu u alfi 147, pokusao sam i sa obicnim kopiranjem i sa ripanjem al uvjek mi izbaci da je cd error, samo hoće orginal cd-ve!?
 
dj_amil je napisao(la):
Da li neko zna sa kojim programom prekopirati orginalne audio cd-ve, da se mogu slusati u orginalnom radiu u alfi 147, pokusao sam i sa obicnim kopiranjem i sa ripanjem al uvjek mi izbaci da je cd error, samo hoće orginal cd-ve!?
uzmi kvalitetnije cd-ove i on nema mp3 tako da mozes samo snimati audio cd... ako ne mogne ni njih citati, izvadi ga, odozgo ga otvori i ocisti laser stapicem za usi i rijesen problem;)
 
Član
milanelo je napisao(la):
dj_amil je napisao(la):
Da li neko zna sa kojim programom prekopirati orginalne audio cd-ve, da se mogu slusati u orginalnom radiu u alfi 147, pokusao sam i sa obicnim kopiranjem i sa ripanjem al uvjek mi izbaci da je cd error, samo hoće orginal cd-ve!?
uzmi kvalitetnije cd-ove i on nema mp3 tako da mozes samo snimati audio cd... ako ne mogne ni njih citati, izvadi ga, odozgo ga otvori i ocisti laser stapicem za usi i rijesen problem;)

nema to veze sa ciscenjem lasera ako vec ucitava originalne cd-ove ... a vjeruj da nemam pojma kako da rjesis taj problem nisam se nikad susreto sa istim :icon_confused: ...
 
eddo je napisao(la):
milanelo je napisao(la):
dj_amil je napisao(la):
Da li neko zna sa kojim programom prekopirati orginalne audio cd-ve, da se mogu slusati u orginalnom radiu u alfi 147, pokusao sam i sa obicnim kopiranjem i sa ripanjem al uvjek mi izbaci da je cd error, samo hoće orginal cd-ve!?
uzmi kvalitetnije cd-ove i on nema mp3 tako da mozes samo snimati audio cd... ako ne mogne ni njih citati, izvadi ga, odozgo ga otvori i ocisti laser stapicem za usi i rijesen problem;)

nema to veze sa ciscenjem lasera ako vec ucitava originalne cd-ove ... a vjeruj da nemam pojma kako da rjesis taj problem nisam se nikad susreto sa istim :icon_confused: ...
ja jesam tako da znam sta pricam;)
 
Član
uzmi verbatim cd-ove, trebalo bi raditi.. ne radi na onima od 10 feninga, slican slucaj sam imao u vectri c
 
Član
a sta ti hoces ustvari cd ove koje vec imas i mogu svirati da ih samo prekopiras ??? preko kojeg programa pokusavas ?
 
Član
c0d14c je napisao(la):
a sta ti hoces ustvari cd ove koje vec imas i mogu svirati da ih samo prekopiras ??? preko kojeg programa pokusavas ?

ma ne, nego skinutu muziku u mp3 formatu prebacim u audio i sprzim i samo mi izbaci error, al eto pokusacu ove finte sto ste naveli pa cu da vidim sta ce da uplai od svega toga
 
Član
najjednostavniji ti je nacin da lagano uzmes neki originalni cd ubaci u komp procitas iza tackice (sto vjerovatno znas) koji je format pjesama i onda lagano nadjes proguglas neki converter i da ne ides preko nero ili nekog petog desetog programa vec ono jednostavno preko explorera nadjes cd stavis te fileove na cd i gore kliknes ono write these files to cd
 
Član
ne treba ti nikakav konverter vec uzmes nero przac cd-ova i kliknes opciju da ti napravi AUDIO CD ... stavis (zavisno od duzine pjesama) oko 20-tak pjesama i kliknes burn ... on sam sve prebaci u pravi format i snimi ... pozz
 
Top