koje zvucnike kupiti.?

koje zvucnike kupiti.?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mladus je napisao(la):
bil koji od sonya , pioneera, alpinea, heartza da su 16.5 cm neki proizvodjaci navode 17 cm najcesce su dvosistemski oke35w rms i cijenama od 60-100km imas ih u svakom bolje opremitoj radnji audio opreme

kod mene je cd player lg lac5900RN - 4x 53 w

bakee je napisao(la):
mladus je napisao(la):
bil koji od sonya , pioneera, alpinea, heartza da su 16.5 cm neki proizvodjaci navode 17 cm najcesce su dvosistemski oke35w rms i cijenama od 60-100km imas ih u svakom bolje opremitoj radnji audio opreme

kod mene je cd player lg lac5900RN - 4x 53 w

ima li to neke veze..sa tim zvucnicima...slabo znam oko ove audio opreme.
 

IGY

Član
pa ako ti vec pare nisu problem, onda ti je najbolje da ides sa kombinacijom pojacalo i prednji sistem, jer tesko da ces sta dobiti samo zamjenom zvucnika....
 
Član
Idi Muhi nek ti sta sastavi kvalitetno ako vec pare nisu problem a i iz Sarajeva si! Akakve god stavis bit ce bolje od fabrickih, glasnije mozda i nece biti toliko ako ces samo na player al kvaliteni zvuk sigurno da ces dobit :icon_smile:

Ako neces nes skupo onda imas i ove nase cuvene prosjecne marke magnat,pioneer,mac audio,sony...bas prije par dana bio u mobil medi imaju velik izbor zvucnika pomenutih marki zvucnika pa otidji pogledaj ;);)

Jel samo idu u prednja vrata zvucnici il planiras i pozadi neke, i reci neku cifru kolko bi izdojio da se mozemo orjentisat sta da ti predlozimo u tom cjenovnom rangu :icon_question::icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Idi Muhi nek ti sta sastavi kvalitetno ako vec pare nisu problem a i iz Sarajeva si! Akakve god stavis bit ce bolje od fabrickih, glasnije mozda i nece biti toliko ako ces samo na player al kvaliteni zvuk sigurno da ces dobit :icon_smile:

Ako neces nes skupo onda imas i ove nase cuvene prosjecne marke magnat,pioneer,mac audio,sony...bas prije par dana bio u mobil medi imaju velik izbor zvucnika pomenutih marki zvucnika pa otidji pogledaj ;);)

Jel samo idu u prednja vrata zvucnici il planiras i pozadi neke, i reci neku cifru kolko bi izdojio da se mozemo orjentisat sta da ti predlozimo u tom cjenovnom rangu :icon_question::icon_smile:

a mislio sam na to pare nisu problem za neku normalnu varijantu..:)..nisam bas toliki hadzija,:)...A hvala ti za mobil mediju otici cu pa pogledati.:).mozda sta nadjem za sebe.
 
Član
adi187 je napisao(la):
Idi Muhi nek ti sta sastavi kvalitetno ako vec pare nisu problem a i iz Sarajeva si! Akakve god stavis bit ce bolje od fabrickih, glasnije mozda i nece biti toliko ako ces samo na player al kvaliteni zvuk sigurno da ces dobit :icon_smile:

Ako neces nes skupo onda imas i ove nase cuvene prosjecne marke magnat,pioneer,mac audio,sony...bas prije par dana bio u mobil medi imaju velik izbor zvucnika pomenutih marki zvucnika pa otidji pogledaj ;);)

Jel samo idu u prednja vrata zvucnici il planiras i pozadi neke, i reci neku cifru kolko bi izdojio da se mozemo orjentisat sta da ti predlozimo u tom cjenovnom rangu :icon_question::icon_smile:


adi187 je napisao(la):
Idi Muhi nek ti sta sastavi kvalitetno ako vec pare nisu problem a i iz Sarajeva si! Akakve god stavis bit ce bolje od fabrickih, glasnije mozda i nece biti toliko ako ces samo na player al kvaliteni zvuk sigurno da ces dobit :icon_smile:

Ako neces nes skupo onda imas i ove nase cuvene prosjecne marke magnat,pioneer,mac audio,sony...bas prije par dana bio u mobil medi imaju velik izbor zvucnika pomenutih marki zvucnika pa otidji pogledaj ;);)

Jel samo idu u prednja vrata zvucnici il planiras i pozadi neke, i reci neku cifru kolko bi izdojio da se mozemo orjentisat sta da ti predlozimo u tom cjenovnom rangu :icon_question::icon_smile:

mislio sam staviti i u prednja vrata i u zadnja..a sad sto se tice cijene pa negdje do 100 KM max po zvucniku
 
Član
za 100 KM po zvucniku uzmes ovog DLS-a sto sam ti gore stavio i kasnije uzmes neko pojacalo i imas extra sisteme...ako vec hoces da to uradis kako treba :cool:
 
:)) 100 maraka po zvucniku :D vidi negdje Andrian audio zvucnike ;) ako ima ta velicina.. Garantujem da su pravi ZNACI Ni jedna ova marka Pioneer i ovo nemoze im nista...
 
Početnik
Alpine SPG 17CS 60WRMS - 220KM paar

Hifonics Zeus 100 WRMS - 230KM paar
kompo system


@trozic za fabiu trebas prilicno plitke zvucnike, recimo za nju bi super isli Hifonics Industria Slim Type

Oni su 230KM paar , pogledaj na webu kod nas..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top