koje zvucnike kupiti.?

koje zvucnike kupiti.?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako prvo da vas pozdravim i da pitam koje bih zvucnike mogao staviti na otvore u vratima, imam u planu trenutno samo to znaci bez wofera i pojacala. Samo zvucnike ove fabricke da zamjenim sa nekim drugim.Pa da cujem prijedloge..Hvala
 
Član
ima samo ja nisam siguran tacno koje su,valjda ce se javiti neko ko zna tacne velicine pa onda cemo naci nesto... ;)
 
Član
stavljas adaptere pa u njih 16,5 cm zvucnike,ako ti nije bitan kvalitet onda bilo koje,ako hoces neki bolji setup onda neki zvucnici sa skretnicama i twiterima,DLS ili alpine recimo......
koliko si para planirao izdvojiti za zvucnike :icon_rolleyes:

moze i meni 5 :D
 
Član
marko_v je napisao(la):
stavljas adaptere pa u njih 16,5 cm zvucnike,ako ti nije bitan kvalitet onda bilo koje,ako hoces neki bolji setup onda neki zvucnici sa skretnicama i twiterima,DLS ili alpine recimo......
koliko si para planirao izdvojiti za zvucnike :icon_rolleyes:

moze i meni 5 :D

a mislio sam uzeti neke malo bolje zvucnike..a nisu problem pare..:)..samo da valja..kolko su odprilike te cijene sto si nabrojao(DLS, alpine)..a moze 5 nije problem..haha
 
Član
evo npr. DLS B6A - 180 KM + adapteri

89b4466b784b9fd4c73867f400144f60.jpg
 
Član
ako mogu ja nesto da dodam ovi zvucnici sto ljudi predlazu su OK samo imaj na umu zvucnici tog tipa ti bez pojacala daju otprilike 20-30% od onoga sta oni mogu . znaci ako ne planiras staviti pojacalo najbolje ti je rjesenj neki koaksialni sistem do 100 km koji ce cak bolje svirati nego ovi komponentni sistemi ako ides bez pojacala .ovo je iz mog licnog iskustva.
 
Član
mladus je napisao(la):
ako mogu ja nesto da dodam ovi zvucnici sto ljudi predlazu su OK samo imaj na umu zvucnici tog tipa ti bez pojacala daju otprilike 20-30% od onoga sta oni mogu . znaci ako ne planiras staviti pojacalo najbolje ti je rjesenj neki koaksialni sistem do 100 km koji ce cak bolje svirati nego ovi komponentni sistemi ako ides bez pojacala .ovo je iz mog licnog iskustva.

trenutno nemam u planu stavljati pojacalo.mislio sam samo promjeniti ove fabricke zvucnike..a kakve mi ti predlazes koja marka..:)
 
Član
bil koji od sonya , pioneera, alpinea, heartza da su 16.5 cm neki proizvodjaci navode 17 cm najcesce su dvosistemski oke35w rms i cijenama od 60-100km imas ih u svakom bolje opremitoj radnji audio opreme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top