Koje gume..sta mislite o debica frigo

Koje gume..sta mislite o debica frigo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej drug kedy je onaj kao polo 99 ma trap je u redu pixne na lafetama zamjenjene ma sve je tip top i sad sam stavio debicu frigo ma brzo postanu jajaste pa nemaju stabilnost na nekih 15000 km se to desi nikako nam nije jasno kako se to desava
na koliko cu napuhat onda ove figo gume
 
Taaky je napisao(la):
ej drug kedy je onaj kao polo 99 ma trap je u redu pixne na lafetama zamjenjene ma sve je tip top i sad sam stavio debicu frigo ma brzo postanu jajaste pa nemaju stabilnost na nekih 15000 km se to desi nikako nam nije jasno kako se to desava
na koliko cu napuhat onda ove figo gume

velicina felge dimenzija gume model prednja zadnja
5,5J 14'' 175/65/14 1,4 2,0 2,4
1,6 1,7D 1,9D 2,2 2,4
6 J 14'' 185/60/14 2,2 2,4
 
Član
felge su obicne ..a prije su bil 185 ..naprijed su sad 175/65 14 frigo .a nazad su sava s3 185/60 14 .. ima li sad kakve veze ...i ocu puhat gume po ovim gore ciframa
evo ovakve su felge
http://media.photobucket.com/image/vw%20caddy%20felge/dottore_hr/Dottore/Photo-0259.jpg
 
Član
istina M+S su blato-snijeg,ali i ja derem ljeti,pa nije cudo.Ako je neka utjeha i meni se deru po sredini,a u pitanju je clio '91,175-14 S3,koje pumpam na 2.0,ali mi nekako auto ljulja pa ja to dignem na 2.2 i onda je kao OK.kao sto je opisao aldin sp. odradis spuru kazu da je OK ali sipak.pozzz
 
Član
slazem se i ja to uvjek ceram..sto je sigurno sigurno..i da odma kazem..kupio sam gume debica frigo..nevaljaju nista..auto je skroz nestabilno..ako su nazad ode zadnji kraj ako su napriejd ode prednji..stoga ja ostajem na savi..sto je provjereno;)
 
Član
nisam nista..stavio ih na 2 i opet izgledaju prenauphane valjda su krute..kome valjaju nek ih voza ..ja sam iz zamjeno za savu ..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top