Koje gume..sta mislite o debica frigo

Koje gume..sta mislite o debica frigo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej raja...stari voza vec dosta dugo caddy-a ..na njemu su 185/60 r14 ..guma je promjenio kisu boziju...stavljao je save s3 ..jedno 10 puta....pa je stavljo tigar gume..pa michelin..pa pirelli ..i ni sa jednim ne moze da predje vise od 10.000 do 12.000 km...sad smo nasli neke debica frigo na adacovom testiranju cijena je 60.00km ..sta mislite o njima..i ovom problemu sto se brzo deru gume i iskrive
 
Član
zavisi kako koje gume..npr savine se skroz izderu u sredini i prednje i zadnje..a dok ostale se oderu citave....ili cak izbace gutu..a ne moze bit zbog tereta..jer nista se puno ne trpa u caddy.a...do cega bi moglo bit
 
Član
Taaky je napisao(la):
valja..sve radjeno..svaki put kad su se gume stavljale radjena geometrija i spura..

ove debikine gume su u zadnje vrijeme poprilicno na dobrom glasu a sto se ti ce tih guta na gumama to ti je MISTERY
:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
:lol::lol: ..lud je u voznji i extra vozi..ali ne slajfa..i ne drifta..gdje ce caddy to moc od 47kw..samo u snovima :lol::lol:
 
drug koiko god pisali o tome nijedna guma nije istog sastava tako da razlicito trpe opterecenje na gazeci sloj,sto znaci,oznaka H ili T ti govore na koliko bari idu,mislim da je i u tome tvoj problem, a stari ko stari,sve puse na 2,2 :lol: savina sara S3 je osjetljiva na to,ako ti se trosio vise sredisnji dio znaci da je bila prepuhana i nista drugo,garantujem, a ove ostale,istekao im rok trajanja...pogledaj jos jednom ovjes,ima li ostecenih djelova,npr seleni.Ako oni nisu ok,na geometriji nece pokazati (pukli,premekani...) ,majstor odradi spuru ali cim krenes lafete se rasire na selenima i poremetis geometriju....i jos dosta takvih stvari...dali ti je vozilo imalo nestabilno na vagasima,neravninama ?
 
Član
Ja imam naprijed Debica Frigo,evo vec druga sezona na autu,dan danas se ponasaju kao nove...Po snijegu i kisi jednostavno fenomenalne,dok recimo nisu bas za toplijeg vremena i jakog sunca i ako sam ih ja vozio citavo ljeto,jer malo nekad zaškripe u krivinama...

Inace za svaku pohvalu
 
Član
to za stari ko stari za 2,2 bara je istina..sve puse na toliko ..a kako mislis na oznake h ili t..koliko trebaju bit napuhnae..sad je uzeo frigo gume 175/65 r14 ja msm 82t ..koliko bi trebale otprilike bit napuhane..tvoj sam odgovor i ceko ..a seleni oni se jako cesto mjenjaju...i dosta stvari na ovjesu..jer oce da je sve cakum pakum
 
koji caddy je u pitanju...i ovo sto kazes da se cesto mjenjaju djelovi ,nemoj mi samo reci da komplet ovjes zamjenis za 50KM hehe...stvar je u tome da selene koje kupis kao zamjenske platis 15,a u ASA-i orginali kostaju oko 25KM...itd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top