koje gume kupiti?

koje gume kupiti?

Administrator
nema veze cijena auta sa gumom, ali cijena zivota ima velike veze sa gumom...

te velicine mozes naci raznih proizvodjaca do 140 KM... tako da halali 5-6 stoja i budi miran...
 
Član
ja sava s3 koristim vec 4 godine kako sam polozio, na svakom autu sam imao te gume, i NIKAD me nisu dovele u nezgodnu situaciju niti da negdje nisam mogao proci s njima... e sad jebiga ne zavlacim se ja nesto van cesta, pa ako vam treba za to to ne znam... znaci nema dijela grada u Sarajevu gdje se nisam popeo, Bjelasnica, Vlasic, sve bez ikakvih problema... ne znam stvarno sto toliko pljujete po njima... po meni su sasvim ok za normalne potrebe, dakle ok voznja ne neko divljanje i slicno... i moja preporuka ide za njih.. u dimenziji 195-65-15 100KM komad kupio prosle godine, 185-60-14 90KM komad i 205-55-16 mislim oko 150-160 komad da sam placao
 
Član
Debica.. prezadovoljan. Sa njima 80 000km prešao, 75KM/kom ;) inače to je samo stariji model GY guma.
 
Član
sta ce prec bola gorivo im 2 eura :lol::lol::lol:
Plus oni furaju bicikle, pješače...
Kod nas do prodavnice sa autom a nema dvije minute.
 
Član
funky je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
20 000 godišnje je mala cifra? :icon_rolleyes:

Normalna i prosječna cifra za nas.;)

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=05f7a369-b11e-4a63-9d20-e1e24f21a8aa&c=038f6326-2ed4-4b18-946d-638763899a91
kako oni ovo mjere ?
ja predjem duplo vise od bilo kojeg od ovih, sta duplo, troduplo ;)

Postoji jedna znanost koja se zove statistika:D Njen cilj je naći reprezentativan uzorak. Uzima se SREDNJA VRIJEDNOST. Netko prelazi 1000 km godišnje, netko 100 000 km. Kao što rekoh, 20 000 km godišnje je daleko od prosječne kilomtraže.

Pun forum studenata i đaka a svi prelaze po 25 000 km godišnje:icon_eek: Okle pare za gorivo? :D
 
Član
I ja sam student i prelazim 25-30000km godisnje :) Prosto ne mogu da verujem u ovu statistiku, jedino da su pitali sve ljude, a ne samo one koji imaju auto. U EU se na posao putuje po 50km u jednom pravcu, naravno ne putuju svi, ali generalno se dosta prelazi...
 
Top