Koje felge odabrati?

Koje felge odabrati?

Član
Pozdrav forumasi,

Potreban mi je savjet koje felge da odaberem za VW Polo 9n 2003 1.4 tdI

Dvoumim se izmedju:

GTI Santa Monica 16" sa gumama 205/45/16

link: http://www.pik.ba/artikal/3016409/alu-felge-/

Momo 1000 17" sa gumama 205/40/17

link: http://www.bhtuning.com/p-momo-1000-8jx17-et35-5x100-t-62874.html

Vasa misljenja i savjeti? :)
 
Super Moderator
santa monica a plus sto su 16''... previse je 17'' na njega barem po mom misljenju
 
Član
17" je baš extreme za njega, ali su puno ljepše od 16". Biraj, izgled ili malo funkcionalnosti.:D
 
Član
Necu postavljati slike jos uvijek, u toku je projekat, generalka motora, zatim lakiranje, postavljanje zastitnih folija itd itd. :) kad bude sve gotovo bice postavljeno u projektima :)
Hvala puno na ponudi za photoshop!

Po meni radije bih 17" uzeo jer mi je bitan izgled, medjutim santa monicu mogu dobit duplo jeftinije a i zbog nekih drugih razloga mi one vise pasu.

17" nisu prevelike za polo, pogledajte kako stoje na tom seatu, isto je podvozje i na mom autu.

Jos uvijek su misljenja dobrodosla! :D
 
Član
16ke i spustanje, ono sto ti je sub3r predlozio, to je po meni pun pogodak
stavljao sam ja na svog Pola 16ke sa profilom gume 205/45, isti je motor, i mogu ti reci da se fino ponasao, nisam osjetio nikakvo opterecenje, isto kao i na 15kama
 
Član
Bude i boljih felgi po oglasima od ovih sto si planirop uzeti sacekaj jos malo mozda naleti i bolje sta ;)
 
Član
Preporuke su dobrodosle :) slobodno predlozite sta mislite da je dobro za polo 9n.

Joj kad bi naso Tomasonke tn1 17" srce bi mi bilo ko tepsija :D hahahha
 
Super Moderator
Polo je mali auto i 16'' su taman pogotovo kad ga spustis i tad izgleda ljepse nego na 17'' ;) prevelike felge su meni kic, barem po mom misljenju i ljepse na ovakvom autu stoje 16'' sa nekim finim gumama
 
Član
allroad je napisao(la):
Polo je mali auto i 16'' su taman pogotovo kad ga spustis i tad izgleda ljepse nego na 17'' ;) prevelike felge su meni kic, barem po mom misljenju i ljepse na ovakvom autu stoje 16'' sa nekim finim gumama

o tome ja pricam
 
Top