Koje auto izabratii ...

Koje auto izabratii ...

Član
djordjep je napisao(la):
MTR je napisao(la):
bas ces za 12000 nac E46 :icon_question:

U it ... 4000-5000e + carina i dok registrujem 1000e = 6000e ... tak nekako dodje :)

Druže ko te to slago.:lol::lol::lol:
1000 eura ti ne može zaleći za carinu i PDV a gdje su još troškovi puta (500eura) ,homologacija , rega (min 300 eura) i još je pitanje dal za to para možeš naći e46 da može proći homolagaciju.
Pa ja sam za Picassa 2003. g. 1.6 benzin , znači bez registracije, platio carinu , PDV ,'carinsku kafu' i špediterske papire 1970 maraka. S tim da je išao minimalan račun(1950eura) i umanjena osnovica zbog štete (prednji branik i zadnja gepek vrata) i počašćeni carinici sa 200 eura na kafu da prođe račun.

[/quote]
Onda sam se ja zaebao totalnoo :lol:
ma ko ga sisa ... nacu neku alficu vamo ... :123:



Goja_kw je napisao(la):
djordjep je napisao(la):
MTR je napisao(la):
bas ces za 12000 nac E46 :icon_question:

U it ... 4000-5000e + carina i dok registrujem 1000e = 6000e ... tak nekako dodje :)

Druže ko te to slago.:lol::lol::lol:
1000 eura ti ne može zaleći za carinu i PDV a gdje su još troškovi puta (500eura) ,homologacija , rega (min 300 eura) i još je pitanje dal za to para možeš naći e46 da može proći homolagaciju.
Pa ja sam za Picassa 2003. g. 1.6 benzin , znači bez registracije, platio carinu , PDV ,'carinsku kafu' i špediterske papire 1970 maraka. S tim da je išao minimalan račun(1950eura) i umanjena osnovica zbog štete (prednji branik i zadnja gepek vrata) i počašćeni carinici sa 200 eura na kafu da prođe račun.
Onda sam se ja zaebao totalnoo :lol:
ma ko ga sisa ... nacu neku alficu vamo ... :123:


[/quote]

a zaboravio sam da kazem na to sve ... Stara ima astru G 2003 1.6 16V 74kw i nju mogu imati odma ,prepisace je odma na mene ... Full oprema , koza , 8 x airbag,tempomat , grijace u sjedistima , senzore za kisu , klimu (digitalna tabla od klime) ma sve ima .. ali ... slaba 1.6 :icon_sad:
ali vidjecu , mozda i nju ostavim sebi pa polako tuning ;)
:123:
 
Član
sto ti je slabo 1.6 neces na SR ici :icon_rolleyes::D
Jos ak je ta oprema na astri tamam,farove stavit one sa socivom kakve 17'' muziku i to je to :icon_smile:

Ak ces vec drugo auto uzmi alfu na nasim tablama JTD nisu skupe, dobro ide a manje trosi neg benzin :D
 
Član
Ako si već za alfu i imaš te pare, nema mnogo razmišljanja, 147 ili 156 1.9jtd 140. Samo je pitanje koja ti se više sviđa od te dve.
 
Član
ja pored jednog sasvim solidnog auta ne bi ganjao macka u vreci ako vec imas tu mogucnost da uzmes astru sto je za prvo auto i vise od solidnog
 
Član
c0d14c je napisao(la):
ja pored jednog sasvim solidnog auta ne bi ganjao macka u vreci ako vec imas tu mogucnost da uzmes astru sto je za prvo auto i vise od solidnog

Nisam video ovo za astru. U pravu je čovek, to ti je proveren auto, a mnogo više od solidnog je za prvi auto. Eto tek dobio dozvolu a malo mu 74kw u astri, ne valja ti razmišljanje...
 
Član
dellas je napisao(la):
Ako si već za alfu i imaš te pare, nema mnogo razmišljanja, 147 ili 156 1.9jtd 140. Samo je pitanje koja ti se više sviđa od te dve.

Slazem se ...samo bi ja isaoo na 156
 
Član
ko da ces ic sa Arminom (Supra/swe) na race pa ti malo 74kw ..
a s obzirom da je prvo, dzaba ga dobijas, izvozas, pa onda razmisljaj o necemu novom ;)
 
Član
Jbt, ne vidjeh da je ovo još jedan profesionalac za volanom sa tek dobijenom dozvolom i malo mu 100 "konja".
 
Član
dellas je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
ja pored jednog sasvim solidnog auta ne bi ganjao macka u vreci ako vec imas tu mogucnost da uzmes astru sto je za prvo auto i vise od solidnog

Nisam video ovo za astru. U pravu je čovek, to ti je proveren auto, a mnogo više od solidnog je za prvi auto. Eto tek dobio dozvolu a malo mu 74kw u astri, ne valja ti razmišljanje...

Hehe ... ma nebi ja cerao :cool:
Ma najvjerovatnije ce tako i da bude ... posto nije bilo nikakvih kvarova u ove 3god dok je kod nas ,redovno servisirana a zensko je vozilo ;)
samo sto cu morat malo tuninga onda :123::123::123:

OggyBoy je napisao(la):
Jbt, ne vidjeh da je ovo još jedan profesionalac za volanom sa tek dobijenom dozvolom i malo mu 100 "konja".

ma nije maloo ... ali volim jaka autaa ... ali vremenom bice jace za sad 74kw ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Jbt, ne vidjeh da je ovo još jedan profesionalac za volanom sa tek dobijenom dozvolom i malo mu 100 "konja".
ev ja do neki dan bio pocetnik i vozim 100 konja od kako sam polozio sto je sasvim dovoljno za pocetak mada ne treba vise ugl. mozes vozit 200 tako da mozes na bilo koji autoput izac, mozes otic ko covjek gdje god hoces, mozes masit za kratko vrijeme nekog ispred sto vozi 60, 70 i sta ce ti vise to je sasvim taman 100 konja...
 
Član
menso je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Jbt, ne vidjeh da je ovo još jedan profesionalac za volanom sa tek dobijenom dozvolom i malo mu 100 "konja".
ev ja do neki dan bio pocetnik i vozim 100 konja od kako sam polozio sto je sasvim dovoljno za pocetak mada ne treba vise ugl. mozes vozit 200 tako da mozes na bilo koji autoput izac, mozes otic ko covjek gdje god hoces, mozes masit za kratko vrijeme nekog ispred sto vozi 60, 70 i sta ce ti vise to je sasvim taman 100 konja...

ma i ja mislim da je dovoljno ali etoo ... jos samnom bice 101 ks :lol:

To je astrica :cool:
hdqdzbefpj1oesvpvub2.jpg


A ovo sam malo sanjao , al mozda se i ostvari ko zna :icon_question:
:lol:
k3l0sra2u0dduduv7exu.jpg

:123::123::123:

Nije losa :D
yjd52aulfl8x2ilbtfs.jpg


Kozaa
raaafoqi725mvj62mmz4.jpg


hmhm
Nove feluge , zatamnit i spustit :lol:
http://zaslike.com/files/yyteh159rxuy8esb1g3.jpg
:123::123::123:
 
Top