Koje auto izabratii ...

Koje auto izabratii ...

Član
za mjesec ,dva uzimam i ja sebi neki autic , pa mi treba par prijedloga do 1o ooo - 12 ooo KM u BiH ili da uvezem nesto iz IT , DE ...
Zanimaju me dosta : (da naglasim:ljubitelj sam benzinaca ali potrosnja ...) Onda Hyundai coupe 2.0 16V , BMW E46 B ili D , FIAT STILO 1.8 16V benzin a najvise mi se svidja alfa romeo 156 2003 2.0 16V JTS 165ks ili 1.9 140ks jtd... Sta valja od toga i jos sta bi ko predlozio ... Ujedno to ce biti i moje prvo aVto :123:
 
Moja preporuka ti je Alfa 156 1.9 JTD, pogotovo ta sa 140cv, ide dobro, malo trosi, a motor kvalitetan i izdrzljiv. Ako budes jos htio snage chip i na nekih 160-170cv bez problema ide...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Moja preporuka ti je Alfa 156 1.9 JTD, pogotovo ta sa 140cv, ide dobro, malo trosi, a motor kvalitetan i izdrzljiv. Ako budes jos htio snage chip i na nekih 160-170cv bez problema ide...

Ok hvala ... svaki prijedlog je dobro dosao ...
;)
 
Član
Kupis tri Honde, jednu domacu i dvije stranca, rastavis ih, sklopis u jednu kako treba i rahat. :icon_smile:
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
Nisam razmislajo o tome ... ali ipak ne :lol:
;)

Pa sad...niko pametan/normalan ne bi razmisljao o tome, osim ako nije Hondas. :lol:

Vozi alfa romeo da bi zene pomeo :lol::lol::lol:

Haha ... :D
Vozi alfa romeo da bi zene pomeo <-- to moram zapamtit ..
Ma alfu najvjerovatnije samo se dvoumim izmedju JTD i JTS :icon_question:
:lol:

MTR je napisao(la):
bas ces za 12000 nac E46 :icon_question:

U it ... 4000-5000e + carina i dok registrujem 1000e = 6000e ... tak nekako dodje :)
 
Član
MTR je napisao(la):
bas ces za 12000 nac E46 :icon_question:

U it ... 4000-5000e + carina i dok registrujem 1000e = 6000e ... tak nekako dodje :)
[/quote]

Druže ko te to slago.:lol::lol::lol:
1000 eura ti ne može zaleći za carinu i PDV a gdje su još troškovi puta (500eura) ,homologacija , rega (min 300 eura) i još je pitanje dal za to para možeš naći e46 da može proći homolagaciju.
Pa ja sam za Picassa 2003. g. 1.6 benzin , znači bez registracije, platio carinu , PDV ,'carinsku kafu' i špediterske papire 1970 maraka. S tim da je išao minimalan račun(1950eura) i umanjena osnovica zbog štete (prednji branik i zadnja gepek vrata) i počašćeni carinici sa 200 eura na kafu da prođe račun.
 
Član
slobodno ti to zaokruzi na 14 tako sam i ja prije 3 god. aj kupim tamo za 10 i ovdje da me 12 izadje i ja na 13700 KM odo i plus da ne racunam ono nase bosnjacko sijelo...:D
 
Član
Za ove pare ne bih ništa od ovoga uzeo. Nekako mislim da može dobar Šveđanin da padne za ove pare, a između dizela i benzina definitivno benzin.:cool:
 
Top