Koje auto da kupim za 10.000KM???

Koje auto da kupim za 10.000KM???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI 16V je napisao(la):
Ajoj cudno ti je malo ovo pitanje i tema..niko od nas nema isti ukus prilikom biranja auta,zato je barem po mom misljenju najbolje da sam sa sobom skontas sta ti odgovara.Svi savjetii su ti dati na osnovu individualnih stavova svakog od nas ,tako npr meni se svidja Mitsubishi Eclipse i mogu te posavjetovati da uzmes to auto jer je extra,barem se u mom slucaju tako pokazalo,a opet neko ce i meni reci da nisam normalna pa ce ti predloziti nekog Golfa. Tako da najpametnije ti je da sam skontas ili nam barem okvirno kazes kakvi su ti ciljevi i zelje!

potpisujem ..da kupujem auto tacno bi znao sta hocu
 
Član
Hvala ti drug i upravu si.
Samo mogu doci u jos vecu dilemu i onda ce mi biti jos gore.
Svako ima svoj ukus iz raznih razloga,kao i ja.
Najbolje je da sam skontam,al eto htio sam vidjeti onako na prvu sta bi ljudi uzeli.
pozz;)
 
Član
Koji ti je gti pa ti troši toliko?Nebih nikada uzeo auto s plinom,skeptičan sam za plin,pogotovo zbog prevare koja se dogodila u hrvatskoj!Ljudi su doslovno prevareni od države!Imaš velik izbor za te novce.Vidim zapeo si za njemačke tdi.Imaš velik izbor:golf 3 tdi,golf 4 tdi,škoda fabija,octavija,neki mali seat..A3 tdi se teško može naći dobar za te novce.Iako za te novce možeš uzeti novije i mnogo bolje opremljene francuze:clio,peugeot 206,307...Imaš dosta auta
 
Član
jesi li razmišljao o nekom većem vozilu (BMW, Audi, Mercedes) do 8.500KM, a ostatak za plinski set
VW vozi svako i svaka
 
Član
fau ve....moja preporuka bora ili golf...imas motora dizelskih sa 130 konja....imas onih i sa 150 ali oni su skuplji malo...do 10K mozes kupiti lijepog golfica ili boru pravo ocuvanog....
 
Mozeš uzeti i dobrog Volva S40 ili V40 za te novce, dizel, 1.9 od nekih 100-115 KS, 2000.-2002., oni su opremljeni izuzetno dobro, mada vidim da se vrtiš oko VW-a, ali eto, kad već pitaš... ;)
 
taj audi A6 i ugradnja plina za njega se krece u rasponu od 1000(turski set ali dobar jer imaju tradiciju al malo raje to zna) do 2000....poskupo...imas u zenici za 1600KM momak ugradjuije ima BRC lovato.....i neki poljski pa biraj...a jel audi quatro??? ako nije nemoj ga...radije trazi nesto sto odgovara tebi kao vozacu a koliko vidim najvise ti pase kompakt klasa...sto se zice kopakata audi A3,alfa 147, ili nekog blentavog japanca.....hondu civic npr!!!!!!
 
BHT Ovisnik
passat 3b,fiat stilo,ford focus,ford fiesta,opel corsa,nesto od toga,najprije passat,al kako kazu puno se kradu meni je posebno drag stilo 2 vrata:icon_smile:
 
moja preporuka kupi sebi auto........pa nam javi sta si uzeo ipak niko ne moze za tebe odlucivati posle ces reci onaj il onaj mi reko a vidi sad........
 
Član
za 11,000 polo 2003 sdi, il 10,000 benzinci tako se krecu.. 307pug 2000/01 dizeli,fokusi 2001..
 
ko voli malo escentricna auta...imam saab 93 diesel 2.2 ful oprema 2002 godiste,nedavno registrovan....odlican auto u okviru tih novaca....a imam i volvo 850TURBO 2.0 pet cilindara....97 godiste.....taj je naravno ispod te cijene....200HP,crna boja,koza,klima itd.....uskoro cu ih staviti sa slikama na prodaju......
 
ma drug za te pare fino kupis mercedesa 124 dizela 5 ili 6 cilindara ima ih primjeraka bas sa opremom boli glava,godina jest 92-94,al svejedno opet je bolji od pola novijih auta.A jos bolja varijanta da nadjes kupea benzinca sa plinom,sve bi ti se samo kazalo:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top