koja slikica moje vozilice

koja slikica moje vozilice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
super je golf svidja mi se kako si ga uradio samo sto rece edoze nije nesto funckionalan
bez dugih si i bez zmigavaca hmmm... to je lijepo za vidjeti ali pomalo i rizicko dok vozis
koji je motor u njemu druze
sretno u nastavku dobra je duja ;)
 
Legend
bas fin golf ,svidja mi se....ima li ikako zmige naprijed sad ? za farove cista desetka...samo pukni xenone,tad neces ni imat potrebe bas za dugim svjetlima
 
Super Moderator
enesss je napisao(la):
bas fin golf ,svidja mi se....ima li ikako zmige naprijed sad ? za farove cista desetka...samo pukni xenone,tad neces ni imat potrebe bas za dugim svjetlima

upravo tako pukni xenone bar ako nemas duga i bit ce to dobro ;)
 
Član
ja sa kontao staviti tu diodu pored maglenki..ne vidi se al kad se upali vidi..pa ne znam..a hvala na prijedlozima..svidaju mi se..htjeo sam malo nabaciti zelene boje po ovoj crnoj..da se malo presijava na zeleno..nekako mi je to bilo previse..ne moze vazda ni biti cisto:lol:..iskreno i ne trebaju mi duga jer se vidi fino..jos su halogenke..dok se imadne malo para doce i xenoni..motor je 1,8 16v PL 130 konjica nazalost..za koji dan cu ispolirat usisnu granu i i u crno ofarbati sve plastike i doci ce jedan poklopac na motor..da pokrije sve..samo ce se vidjeti usisna grana..ma polahko..nigdje mi se ne zuri..koliko para toliko muzike..
 
pa mislis li ti ici na tehnicki,morat ces imat rezervne dijelove da nabacis prije tog :icon_question:
ako vide na nemas dugih neces ni proci
 
Super Moderator
jasa12 je napisao(la):
ja sa kontao staviti tu diodu pored maglenki..ne vidi se al kad se upali vidi..pa ne znam..a hvala na prijedlozima..svidaju mi se..htjeo sam malo nabaciti zelene boje po ovoj crnoj..da se malo presijava na zeleno..nekako mi je to bilo previse..ne moze vazda ni biti cisto:lol:..iskreno i ne trebaju mi duga jer se vidi fino..jos su halogenke..dok se imadne malo para doce i xenoni..motor je 1,8 16v PL 130 konjica nazalost..za koji dan cu ispolirat usisnu granu i i u crno ofarbati sve plastike i doci ce jedan poklopac na motor..da pokrije sve..samo ce se vidjeti usisna grana..ma polahko..nigdje mi se ne zuri..koliko para toliko muzike..

sto nazalost druze ?
 
Član
ma jbg malo..svi kontaju to ide al..ide on al dode KR isto koda je kod mene 8V..takav je osjecaj..jedna mala slikica..jedno 4 kilometra ma i vise sam se trudio da nabije ovo..i na kraju sam nabio 230 na 5,500 obrataja..i to je to..kapak..
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
za tehnicki se ne brinem..imam farove i jos jednu karambolku..koja je slucajno ostala..ako budem morao to cu staviti..to je najlaksi problem..ako znas ljude nece ni gledati to..Bosna je ovo..
 
Početnik
Nikako ovo radit na zamjenskom braniku jer ispadne ovako kako ispadne...na slikama je katastrofa a uživo vjerujem i gore i krivlje....lajsne, masku i obrve poredit i ako ne proć bumper paintom onda uzmi od Sonaxa ono crnilo da ti auto nije ovako šareno
 
Super Moderator
ma brate kuces vise od 220... i nas je davno iso 220 sjecam se ja jos mali bio
vidim i board comp imas brate nemoj se zalit
16v ide dobro sto jest jest ;)
 
Član
ma ne zalim se ..kad sam kupovao trazio sam KR..al..ispalo je ovo..sad ce godina kako je kod mene i jos me nije nikada izdao..motor je tip topznaci ne trosi u lje ne variraju obrtaji sto je kod 16v cesta pojava i to mi je iskreno najvaznije..a ovo tuniranje je malo usput..kad se ima viska para malo se poradi na autu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top