Koja je boja na felgama ?

Koja je boja na felgama ?

Član
Uzmes brener i dobro ih zapalis i ima da poplave i poljubicaste od muke :lol::lol::lol:

nismo je napisao(la):
ovo je s bijelom podlogom

A jel preko bijele biser perla ?

Salim se malo Erole, ali ovo gore je plavo sa ljubicastim perlama po meni, opet ne znam tacno.
 
Administrator
jest, bijela samo podloga, pa biser bijela perla, pa bezbojni


mislim da bi s drugom podlogom, dobio zeljeni efekat
probat cu pa slikam kako je ispalo
 
Član
nismo je napisao(la):
jest, bijela samo podloga, pa biser bijela perla, pa bezbojni


mislim da bi s drugom podlogom, dobio zeljeni efekat
probat cu pa slikam kako je ispalo

Farbaces radi mene ?

Hvala :lol::lol::lol:

Sta da kazem, ako sta budes imao i farbao postavi slike obavezno.
 

DLS

Početnik
erol_brcak je napisao(la):
U to ne bi ulazio, ja velim za ove fele sa slike, a kako sta za taj efekat ne znam. Mene opet zanima kako se ova boja dobija ?



ova je sa jebackom dekoracijom:icon_smile::lol:
 
Član
Jeste ono odsjaj od sunca i zato onako ima zutu nijansu (hebacku nijansu) hahahahaa kako rece DLS :lol::lol::lol::lol:
Jer pogledaj na onoj prvoj slici kako se vidi odsjaj sunca na prednjem braniku, tacno se vidi sunce, a bas je i taj ugao da bi dobio onaj efekt zutog :D A boja je nesto izmedju sive i bijele tako nesto i to ispolirano do jaja :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
U to ne bi ulazio, ja velim za ove fele sa slike, a kako sta za taj efekat ne znam. Mene opet zanima kako se ova boja dobija ?



ovo je flip flop 100%,imao sam davno malo ovakve boje,prvo se baci crna mat baza,pa preko nje flip flop,pa lak,al je boja perverzija.
 
Administrator
menjic je napisao(la):
nismo je napisao(la):
jest, bijela samo podloga, pa biser bijela perla, pa bezbojni


mislim da bi s drugom podlogom, dobio zeljeni efekat
probat cu pa slikam kako je ispalo

Farbaces radi mene ?

Hvala :lol::lol::lol:

Sta da kazem, ako sta budes imao i farbao postavi slike obavezno.
farbat cu radi sebe, da probam, svidja mi se, a imam josm malo perle :lol:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
flip flop,kolko kosta luksuz tog imena? :)

ne znam ni ja tacno cijene,a mislim da je skuplja jedno 4-5 puta od obicne metalic.

koliko se sjecam,moze se samo kutija te boje kupiti,mislim da ne moze manje,bar je tako prije bilo,a mozda sad i moze treba se raspitati;)
 
Član
nismo je napisao(la):
menjic je napisao(la):
nismo je napisao(la):
jest, bijela samo podloga, pa biser bijela perla, pa bezbojni


mislim da bi s drugom podlogom, dobio zeljeni efekat
probat cu pa slikam kako je ispalo

Farbaces radi mene ?

Hvala :lol::lol::lol:

Sta da kazem, ako sta budes imao i farbao postavi slike obavezno.
farbat cu radi sebe, da probam, svidja mi se, a imam josm malo perle :lol:


U svakom slucaj uhvala, probaj pa daj slike.
 
Član
http://www.bhtuning.com/alu-felge-14-ke-alluet-zlatna-perla-4x108-t-46065.html

Dobra ti je ova boja ako ti pase pitaj forumskog kolegu za sifru boje :)

evo kako je kod mene ispalo na silver mix code KR lakiro :)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Pa ovo kod Brum Brum-a je skoro to sto trazim al havili jos malo nesto. Kod njega mi vise izgleda da je bijela baza, sacekacemo da Nismo zafarba sta pa postavi slike :) mislim da ce to biti to.

Usput da pitam gdje ima kupiti te biserne perle, kako se tacno koristi i koliko kosta.

Nismo rece da ide baza pa perla pa lak. Jel ta perla tecna, jel se sprica isto kao lak ?
Ja sam mislio da se perle ubacuju u bazu ili lak i da su u obliku praha a ne tecnosti ???
 
Član
perla ti je dodatak bazi i u tecnom je stanju,vecinom je ima svaka metalic baza,neka u manjim kolicnama,a neka u vecim.Ako je veci postotak perle,onda boja slabije pokriva,ali ima bolje presijavanje i vecu dubinu,a laku se ne dodaje nista,on sluzi za saj i zastitu baze.

Ovo Nismo sto radi,najvjerovatnije prvo ide neka baza,pa preko toga 100%-tna perla pa lak.
 
Član
ovaj silver sa zutim odsjajem mozes naci kod onog tko ti pravi boje po tom karti
ako se nevaram fiat od 2000. godine ima 11 nijansi silvera sa perla efektom
a i vw ima dosta silver nijansi
a mozes u lak dodati malo zute perle (baze sa perlom)i preci ali je malo teze pogoditi zeljenu nijansu...
 
Top