kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

kockica M-TECH 2 update! BBS-RS 9X16

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

cestitam na radu i trudu......boja je veoma dobra i nek si ga opet u istoj boji prefarbo
nego kad si vec skido sve ,trebo si i stakla poskidat ,bolje za farbanje i kasnje se nevidi kad se podigne keder.
jeli ovu ubacen 2,5 u njega prije je bio 2,0 ....
inace se dosta uradio kad pogledam slike kad je tebi doso ........
m tech II ekstra
 
Legend
RE: kockica M-TECH 2 project

mjera.. odavno nisam vidio ljepsu kockicu..

sve pohvale !!
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

bmwscaner je napisao(la):
fino mu curnule te borbetice :) a i zadnji branik sam ti fino pripremio za farbanje a lego je bolesno

ja sam prezadovoljan nema sta samo jos to sve pofarbat i gas:icon_smile:

335i je napisao(la):
cestitam na radu i trudu......boja je veoma dobra i nek si ga opet u istoj boji prefarbo
nego kad si vec skido sve ,trebo si i stakla poskidat ,bolje za farbanje i kasnje se nevidi kad se podigne keder.
jeli ovu ubacen 2,5 u njega prije je bio 2,0 ....
inace se dosta uradio kad pogledam slike kad je tebi doso ........
m tech II ekstra

stakla su bila poskidana sva samo sto nisam uslikao kad je bio ofarban tako da se nece boja gulit. da ubacen je 2.5 i stavljneno je cijelo podvozje od kocke 2.5 zato sto sam kupio jos jednu za dijelova,stavit cu slike danas. uglavnom cijelo auto je resataurirano od pocetka do kraja.hvala na lijepim komentarima

.nOKe je napisao(la):
mjera.. odavno nisam vidio ljepsu kockicu..

sve pohvale !!

hvala kolega ;)
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Kad sam video prve slike umalo nisam povratio, sad si je sredio boli glava;) Moja je jedina zamerka krov, ali ako ćeš da ga menjaš u belo nema veze. Mogao bi i da ga ostaviš u crnoj ali da ofarbaš(ili staviš folije) i na stubove, bilo bi lepše.
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

Na pocetku nije bio (bar meni) nesto, a sad je pravi primjerak :D a i borbetice i branici koje planiras su na 2 nivou totalno to ce tek biti sex
 
Član
RE: kockica M-TECH 2 project

kad sam vidio prve slike, pomislih jos jedna katastrofalna kockica, a ovo je vec sad za svaku pohvalu.. svaka cast brate, samo naprijed ;)
 
RE: kockica M-TECH 2 project

Odlicno si uradio auto, kad uporedis slike prve i sad rekao bih da to nije to auto

Odlican je sad ;) mozda si trebao ostavit krov u bijelo ili crno uradit do gepeka

zadnji branik kad se sredi bit ce drama :cool:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

... pa je kupljena jos jedna kocka 325i ali M-TECHNIK bez papira. sa ovog auta sam prebacio kompletno podvozje(zato sto je moj tvornicki 320 i nije imao diskove nazad). znaci sa ovog sam prebacio prednji i zadnji trap,servo,M-TECH branike lajsne i pragove i ostale neke sitnice sto su mi falile u slagalici. tako sad imam cijelu kocku za rezerve :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: kockica M-TECH 2 project

lijepa kockica,nema sta da se prica,meni jedino prednji dio nije nest,kad bi kakav branik lijep legao,ili dodatak,ostalo extra
 
RE: kockica M-TECH 2 project

Pa RESPECT :cool: pravo si je upakovao ;)

sad je to sve full a jos imas i rezervu i briga te :icon_biggrin:

samo uzivancija :cool:
 

IKO

Član
RE: kockica M-TECH 2 project

evo jos slika...


Uploaded with ImageShack.us
[/URL
[URL=http://img828.imageshack.us/i/p9170131h
[URL=http://img69.imageshack.us/i/p9170132.jpg/]

Uploaded with ImageShack.us

Golf 1 TDI je napisao(la):
lijepa kockica,nema sta da se prica,meni jedino prednji dio nije nest,kad bi kakav branik lijep legao,ili dodatak,ostalo extra

pa ide sve od M-TECH 2 na nju kad se to slozi vidjet ces kako ce izgledat;)

GolFanatiCars je napisao(la):
Pa RESPECT :cool: pravo si je upakovao ;)

sad je to sve full a jos imas i rezervu i briga te :icon_biggrin:

samo uzivancija :cool:

hvala drug:cool:
 
Top