Ko radi kromiranje plastike?

Ko radi kromiranje plastike?

Legend
Zanima me da li ima neko da radi kvalitetno kromiranje plastike,nije bitno gdje moze cijela BiH,pa cak Hrvatska ili Srbija,svaka informacija pozeljna...

Hvala unaprijed
 
Drug, imas Firmu CHROMAPLAST u Gracanici, rade ljudi sve i svasta! A i nije ti daleko 40-ak kilometrica. Evo ti nekih brojeva pa se mozes malo detaljnije raspitat:
+387 35 705007
+387 35 705006
Telefaks:
+387 35 705007
E-mail:
chromopl@bih.net.ba
 
Član
I mene zanima ko to radi, ali sam mislio da nema kod nas, pa izgleda da dobro mislim.

Cuj firma se zove chromeplast a ne rade kromiranje plastike, trenutno ? Bas zanimljivo, e to samo kod nas ima :D
 
Goni ih u PM, prije par mjeseci na sajmu male privrede u Gracanici sam bio za njihovim standom. Bas sam zast'o jer sam vidio kromirane auto-dijelove (znakove VW, Merc. neke retrovizore i kojekakve budalastine). Za dalje ce mo vidjeti...probaj sa Variplast-om. malo progooglaj na netu pa vidi imal stogod. pozz.
 
Da se ja nadovezem meni bi trebalo sjenilo far da se sredi plastika je u pitanju sta mislite da li je tu jedina opcija kromiranje?
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Da se ja nadovezem meni bi trebalo sjenilo far da se sredi plastika je u pitanju sta mislite da li je tu jedina opcija kromiranje?

Jeste i nemoj nista drugo pokusavati to ti je moj savjet.

Jedino drugo sto mozes, a da valja, jeste da to sjenilo ofarbas u neku boju cisto radi estetike, onda ubacis sociva i stavis glatko staklo na far.

dellas je napisao(la):
Ovo i mene zanima jedna plastična lajsna je izgubila sjaj, to je verovatno to.

Plasticnu lajsnu mozes prelijepiti chrome folijom, ili alu folijom pa ispolirati. Imam negdje mozda jednu sto sam radio pa cu slikati.
 
Top