Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Klitschko vs Chisora vs Haye, misljenja?

Član
mokeBass je napisao(la):
da za samar je dobio tu kaznu, a nisam dalje gledao poslije borbe sta je bilo, nije bilo prenosa... nebi bilo lose da neko uploaduje, ako ima snimak tuce
Imas u prvom postu video, pogledaj malo :D

A sto se tice poredjenja Klicka, Lewisa, Ali...
Klicko je imao mec sa Lewisom, koji je prekinut, pobijedio Lewis, mada svi govore da nije prekinut da bi situacija bila obrnuta...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_BH6LvUS__M[/video]
 
Član
Crnjo naviknut na ulicu. Udaranje, pljuvanje, pa kad u ringu ispusi onda Hayeu prijeti da ce ga ubit.

A zao mi je sto ove provokacije nisu upalile kod Klitscha da krene odma na njega, al braca uvijek lagano, udaraju koliko im treba za pobjedu. To je Chisori sigurno i bio cilj, da isprovocira Vitalia da se istrosi, posto ocito da ovaj Chisora divljak moze i 20 rundi izdrzat
 
Član
jusuf je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
da za samar je dobio tu kaznu, a nisam dalje gledao poslije borbe sta je bilo, nije bilo prenosa... nebi bilo lose da neko uploaduje, ako ima snimak tuce
Imas u prvom postu video, pogledaj malo :D

A sto se tice poredjenja Klicka, Lewisa, Ali...
Klicko je imao mec sa Lewisom, koji je prekinut, pobijedio Lewis, mada svi govore da nije prekinut da bi situacija bila obrnuta...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_BH6LvUS__M[/video]

kako ovo nisam vidio, a citao sve od pocetka:lol:, hvala na linku
 
Član
dobra borba sinoc, mislim da ce sada i haye i ovaj seljo ostati bez dozvole,, ovo je stvarno i vise nego primitivno ponasanje, sramota ziva
 
Član
meč ko meč onako, klicko je to odradio školski... a zbog nesportskog ponašanja bih mu zabranio daljnje natjecanje u boxu jer je to plemenit sport !
 
Član
jusuf je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
da za samar je dobio tu kaznu, a nisam dalje gledao poslije borbe sta je bilo, nije bilo prenosa... nebi bilo lose da neko uploaduje, ako ima snimak tuce
Imas u prvom postu video, pogledaj malo :D

A sto se tice poredjenja Klicka, Lewisa, Ali...
Klicko je imao mec sa Lewisom, koji je prekinut, pobijedio Lewis, mada svi govore da nije prekinut da bi situacija bila obrnuta...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_BH6LvUS__M[/video]

nidje veze njegovi bacili peskir je ga je ovaj ubio, prekinut je radi povreda ( ubio ga lewis)
 
Član
Micky - A lewisu nije falila ni dlaka sa glave :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nisam ja izmislio ovo, nego cuo od zena sto pricaju u brijacnicama ;)
 
Član
@Micky klicko vodio na bodove u svim rundama dotada, lewis se malo malo kacio na njega, davno sam gledao ovaj mec pa se sad bas ne mogu sjetiti svih detalja, al' ako se dobro sjecam lenoxu se nije dobro pisalo.....
 
Član
Braća Kličko mogu im svima očitati lekciju i u ringu, a i po bontonu.. Chisora i Haye puno pričaju a malo urade u ringu, šlag na tortu je i ova tuča..
 
Član
Boks duel između Vitalija Klička i Dereka Čisore imao je i “treće poluvreme“, pošto je nervozni britanski bokser na konfeneciji za štampu posle borbe uspeo da se pobije sa sunarodnikom Dejvidom Hejom. Epilog priče je privođenje Čisore na aerodromu u Minhenu pred odlazak iz Nemačke.

Čisora je priveden nakon što je minhenska policija sprovela istragu zbog sukoba sa Hejom, za kojim policija traga jer ga nisu našli u hotelu u kom je odseo, kada su otišli da ga ispitaju.

Opšta tuča izbila je nakon borbe za WBC titulu, koju je uspešno odbranio Vitalij Kličko u duelu sa Čisorom. Tada je Hej (u ulozi stručnog konsultanta bio u Minhenu) na konferenciji provocirao Čisoru, kome nije mnogo trebalo da ustane sa sve flašicom vode u ruci, a atmosferu je dodatno podgrevao agent braće Kličko Brend Boente, provocirajući Heja da je propustio svoju šansu, kada je poražen od Vladimira.

Kada su se Britanci uneli jedan drugom lice, sekunde su bile u pitanju kada će izbiti tuča. To se ubrzo i dogodilo, u opštem metežu su učestvovali i njihovi treneri, a Hej je u jednom trenutku uhvatio i stalak od kamere. “Del Boj“ je vikao da ga je Hej rasekao, nakon što se rasprslo staklo od flašice koju je držao, a najgore je prošao Hejov trener Adam But koji je zadobio rasekotinu na čelu.

“Kunem se Bogom, upucaću Heja. Isekao me je, a ako ne želi da se bori sa mnom, zapaliću ga“, besneo je Čisora.

Ceo haos su sa strane posmatrala i braća Kličko, a Vladimir je istakao da je stvorena ružna slika.

"Veoma sam razočaran, sve je predaleko otišlo, boks kao sport nije ovakav. Krvava lica na konferenciji... Borba je za ring a ne van njega", razočarano je konstatovao Vladimir Kličko.
 
Član
Gledao sam meč - ne do kraja Nije mi bio interesantan Kličko je školski i pametno odradio fajt Ovo đubre od insana jeste da je prespreman fizički ali mozgom nije dozreo Priželjkujem da ga wbc pošteno sankcioniše (oguli) za neljudskost ;)
 
Član
ja se iskreno nadam da mu nece dat neku zabranu i sl. da mi je da vidim da ga neko umeca pa onda nek mu zabrane :icon_smile:
 
Član
Ma kako bi ih ja povaljao sve trojicu...samo da mi je doc do njihovih menadzera:icon_biggrin:
 
Top