KLIMA Razne Fotografije

KLIMA Razne Fotografije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JA obicno mnogo toga slikam. Nije uvijek sve vezano za automobile, nego globalno volim da slikam, heheh.

Pa evo zapocet cu temu ovdje sa opet automobilistickim slikama u jednu ruku, koje sam slucajno jutros uslikao na putu ka poslu.

A u buduce ce ovdje da bude raznih fotografija od mene, pa i automobilistickih i raznojakih. Nadam se da je to ok!

-------------------------



Cekajuci prevoz, tj prijatelja koji ide na posao, s kojim zajedno idem, bla bla ,...
ugledam komunalce kako peru cestu,...I ja uvijek kontam oni to ba samo poprscu i pokvase, nista ne operu,...ali ovi djecki stvarno dobro rade ovaj dio zadatka. Oni stvarno peru ulice,...

NA slikama mozete vidjeti jednu malu grdosijicu Komunalnog kamiona, i Opel Astru mog prijatelja Nermina.











 
Član
enesss je napisao(la):
hehe dobro su je ocistili :D
ma divni su ba :D
freekvw1983 je napisao(la):
a jesu vrijedni, i auto ti operu usput!
nije meni ba, komsiji :D
emirEX_sa je napisao(la):
freekvw1983 je napisao(la):
auto ti operu usput!

kako kad. ja tamam ispolirao auto a oni dosli da peru garaze i svo ono blato nanijeli na auto kad ih nisam otiso pobit. ma djubrad. cast izuzetcima
to se kaze, nisi imao srece :D
renault R-5 je napisao(la):
tebe nema u cemu nisi dobar
sad da kazem, "to mi i djevojka govori" bice da se hvalim hahahahahah

Salim se,

Hvala !

Evo jedna od mene jos :D sto sam uhvatio mobitelom slucajno....:D
 
Član
Prilikom moje proslogodisnje posjete Holandiji, posjetio sam Auto Salon SEAT

Ovo je vozilo koje je nevjerovatno ljudi, sjedio sam u njemu, nisam ga vozio...ali hejjj....muzika je unutra nevjerovatna......rodjak moj je radio ozvucenje....ima samo dva woofera u gepeku, 3kW, i po jedan zvucnik u vratima, od kojih je svaki 300W hhhhhh.....koga zanima nek se javi na pp i poslat cu mu video snimak sta se desava sa unutrasnje spigle ogledala kada se muzika pojaca samo na 1/3 hhhh....jer to je maksimum na kojem sam izdrzao boraviti unutar tog bolida, i to sa otvorenim vratima, ili bolje kazem dignutim :)

a na pola jacine sam izdrzao uunutra, sa otvorenim vratima auta samo 1 jebeniu sekundu i onda izletio napolje....
TEsko je prepricati taj dozivljaj....


dsc01574gb8.jpg


dsc01575py5.jpg


dsc01576ss2.jpg


dsc01577bt5.jpg


dsc01572ee1.jpg


dsc01568ig4.jpg


dsc01569us8.jpg


dsc01563gf5.jpg


dsc01562pv7.jpg


dsc01559wg3.jpg


dsc01558cy7.jpg


dsc01533sk1.jpg


dsc01566qc0.jpg
 
Član
Malo tuzle

Jesam se malo igrao, kenjao, dosadjivao u PS-u sa ovim fotkicama,...ali nesto mi bilo dosadno, kada mi je vec noc propala (prespavana, komirano prespavana) a mogla biti tako divna...no sudbina je tako htjela...x y z li joj sudbinu :D

No nejse,...Evo par fotkica, od skorasnjeg obilazka moga gradica...Kada mi je ljubav uz mene, fotke su mnogo ljepse...:D

Oni koji ce prigovoriti za odsjeceni watermark,...neka se odmah suzdrže, jer ne mijenjao ga ja da je jos toliki :hehehehe:

Zgrada u Centru


Sahat kula u centru grada



Tužno mjesto "Kapija"...



Nešto kao sunce kroz oblake



Kod stare česme, stara cevabdzinica


Bankerova


Kao mali, govorio je: "Dlabel topa zemlju a ispufala mu duma" :)


Zar zalazak nije nesto predivno!


I sjena zna biti močna :)
 
Početnik
zaista su ti dobre fotografije... najvise me se dojmila ova sa transturistom (ako se to jos tako zove)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top