klapne hladenja mk3

klapne hladenja mk3

golf mk3 do neki dan imao grijanje,vruce,sad kad okrenem na crveno klapnu,jedva mlakasto:icon_sad: termostat ispravan,kazu da imam problem s klapnama.skinuo plastike dosao do motora i klapni od grijanja,al nezz kako da skinem da izvadim klapne....:icon_question:
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
golf mk3 do neki dan imao grijanje,vruce,sad kad okrenem na crveno klapnu,jedva mlakasto:icon_sad: termostat ispravan,kazu da imam problem s klapnama.skinuo plastike dosao do motora i klapni od grijanja,al nezz kako da skinem da izvadim klapne....:icon_question:


Pa pogledaj u klapne vidi jesu li otisle nemoras ih vadit.
 
a kako:icon_question: to i hocu,da dodem do njih,kazu neke spuzve otisle,al daju se napravit valjda,zatvore se te rupe.al nezz kako doci do klapni:icon_mad:
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
a kako:icon_question: to i hocu,da dodem do njih,kazu neke spuzve otisle,al daju se napravit valjda,zatvore se te rupe.al nezz kako doci do klapni:icon_mad:

Imaju spuzve na njima, trebas stavit nove i zaljepit ih. To ti je mali hladnjak otiso.
 
ako je hladnjak kako onda obje cijevi vruce i ona sto ide u hladnjak mali i sto se vraca

al ti nikako da ukapiras,znam sta trebam s klapnama,al kako da dodem,kako da skinem onaj plasticni dio,da ga rastavim,da izvadim klapne
 
Član
drug nema potrebe skidat tablu samo donje police,ima tu posla pogotovo ako neznas redoslijed,pozz
 
Član
drug nema potrebe skidat tablu samo donje police,ima tu posla pogotovo ako neznas redoslijed,pozz
 
Član
Evo druze DIY, bez skidanja table tesko da mozes, ima 2 dana posla :D

Uostalom pogledaj slike, sve je fino objasnjeno
http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4031574
 
Član
Drug,ja imam sličan problem na Astri f,i kod mene je do sajle koja ide sa onog kolutića grijanja do klapne,kad je okrenem na grijanje,ne okrene klapnu skroz,odnosno onaj mali plastični dio.Ne znam kako je kod tebe to regulisano,ali vidi da ti nije do toga.
 
pregledao,nije,sve ide ok,svi kazu da je do ovi klapni,ta neka spuzva ode,a jes izbacivalo mi je komadice spuzve kroz otvore
 
Druze nema sanse to skinuti da neskidas tablu i onu gredu ispod table da bi mogao izvaditi kutiju grijanja i rastaviti da bi te klapne reparirao.Ja sam to par puta skidao i znam kako ide,za dan mozes sve polako skinuti i srediti i vratis kao sto je bilo.Na golfu 2 se moze al na trojki nema sanse.poz
 
Top