Kladionica

Kladionica

Član
danas odigrah samo 1 listic i eto prodje. ovu priliku koristim da se zahvalim marku arnautovicu iz werdera sto je pogodio precku i promasio gol kad je izasao 1 na 1 sa golmanom bajerna :D sve pohvale swainshtaigeru (kako god da se pise) na extra golu za 2:1 sa nekih 30-ak metara u raslje... :cool:

55f8fd974c4b02af1d2de5f3e4c25e57.png
 
Član
mene drugi dan zaredom obara kvota 1.10, i to igram samo jer mi na nekim sigurnim parovima trazi minimalno 5 kombinacija, jucer uplatim i sve mi prodje sem neke kosarke sto sam uplatio samo da prodje tiket i danas me na isti nacin real izdigne, sve uplate po 50KM, ostao sam prazne kese :lol::lol::lol:
 
Član
nisam htio igrat ni barcu ni real, ne igram nista sto je ispod 1,40 :D

elmir je napisao(la):
mene drugi dan zaredom obara kvota 1.10, i to igram samo jer mi na nekim sigurnim parovima trazi minimalno 5 kombinacija, jucer uplatim i sve mi prodje sem neke kosarke sto sam uplatio samo da prodje tiket i danas me na isti nacin real izdigne, sve uplate po 50KM, ostao sam prazne kese :lol::lol::lol:

da si odigro bajern daje go, nebi ti bila manja kvota hahah :lol:
 
Član
ja sam ovu zadnju sedmicu u VELIKOM minusu sto se tice kladionice, nadam se da cu sutra i prekosutra to dovesti na pozitivnu nulu.. NADAM SE..
 
Član
darko13 je napisao(la):
Emire složi nešto da prepišemo!!!

vidjecemo sta za sutra. danas je beze ponuda. ili male ili velike kvote, nema onih taman (1,7-8) :D

odigro 2 listica po markicu da se prati, al loshina prava heheh :lol:
 
Top