Kladionica

Kladionica

Član
ersan_sa je napisao(la):
izgleda da si na stetu pao
hebala te norveska 1 - 1 azerbejdjan


hebem mu misha
vise srece dr.put

tako ti je to. zovem rodjaka da vidim mozel mi on uplatit da ne idem ja maksuzije, i govori on ne moze tad radi, i ja odem na nebi zakasnio na njih :D

ma hajd, ionako sam odigro onako da se ima sta pratit :D
 
tiket do nedelje

Inter - Juve 1
HSV - Mainz 1
Wolfsburg - dg1 ( domacin daje go )
Bordo - Lion 1
Tottenham - Chelsea 2
Lazio - Roma 2
Real M - Valencia 1 j*iga ako ni sad real ne dobije onda nek klub kolektivno izvrsi samoubistvo
Sevilla - Sporting 1

trebo bi biti dobitni, 47 KM
 
Član
ovaj brest sa 2,10 na 1,90 pao u roku neka 2-3 sata... opet sam odigrao isti listic, samo bez onih norvezana i dodao glazgow za nedjelju, pa sta bude bude :D

danasnje tekme brest 2:0, prestatyn vodi 0:3, i inter 0-0 prvo poluvrijeme, juve ima crveni, tako da bi i to trebo bit kec... :D

octavian je napisao(la):
tiket do nedelje

Inter - Juve 1
HSV - Mainz 1
Wolfsburg - dg1 ( domacin daje go )
Bordo - Lion 1
Tottenham - Chelsea 2
Lazio - Roma 2
Real M - Valencia 1 j*iga ako ni sad real ne dobije onda nek klub kolektivno izvrsi samoubistvo
Sevilla - Sporting 1

trebo bi biti dobitni, 47 KM

jarane jesi sve derbije ove ganjao, gdje je uvijek haman pa sve moguce... :D nije da ti pehiram, al tesko da ce ovo proci. kako god, neka ti je sa srecom... ;)
 
emir_89 je napisao(la):
jarane jesi sve derbije ove ganjao, gdje je uvijek haman pa sve moguce... :D nije da ti pehiram, al tesko da ce ovo proci. kako god, neka ti je sa srecom... ;)

et inter dobio, HSV daleko bolja ekipa, wolfsburg uvjek dadne barem go, lion se cuva za bajerna pa mu ova utakmica nije vazna, real bi trebo vec jednom dobit, celzi hoce titulu pa maksimalno iskoristava losu formu mancestera, samo neznam sto sam ovu sevillu stavio, uvjek me sevilla s*ebe na kladionici
 
Član
heba nas obojicu HSV :D koji su to levati, treba im za europe slijedece godine, oni kuci ne mogu mainz-u dat gola, kamo li pobijedit :icon_mad:
 
Član
***** ti Romu mrtvu, i oni se bore za prvaka, debili glupi :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

Prilozi

  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    51,4 KB · Pregleda: 14
  • ScreenShot003.jpg
    ScreenShot003.jpg
    18,2 KB · Pregleda: 15
  • ScreenShot004.jpg
    ScreenShot004.jpg
    56,8 KB · Pregleda: 11
Član
Mene roma na dva skide na jednom 113 a nadrugom 72km, sreća prodje mi sirotinjski za 25km da se bar pokrijem :icon_mad:
 
Član
Ma meni ne prodje nista, jos kontam odoh baciti cenera na dvicu na Sampdoriu 6.85 kvota i rekoh necu i evo... :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
danas odigro jedan listic i proso :D htio uplatit 3KM, i predomislio se uplatio 2 i dobio 48

igro:

man utd, henen, inter, olimpik, malmo, bordo, cl. brugge i rad...

idro i u petak jedan vikend listic, da me ne obori leverkuzen jucer, i to bi sve prosao :D kako god, dobro je...
 
Član
Prošao jedan 100 15 utkmica pogođenih, drugi 15km sistem igrao i jedna utakmica falila do 160 i više...Sad mi žao što ne uplati više na ovaj prvi ali dobro je i ovako.
 
Top