Kladionica

Kladionica

Legend
koliko imas na racunu pa se tako razbacujes:icon_smile:, sta ako padnes neces imati vise za kladjenje

evo uplatio sam i ja isto 20 eura pa cemo viditi sta ce biti samo mala kvota na celziju 1.12
 
Član
imam toliko koliko sam uplatio :D a ako padnem, hebat ga. imam na drugom profilu 12€, a ima i kladionica ovih normalnih :D
 
Legend
evo ja juce prosao jos jedan bezveze uplatio samo da imam sta pratiti:icon_smile:
2e88a77a.jpg
 
Član
Bordeaux sam igrao 1, sad je 1:0 pa valjda tako i ostane.
Na Barcelonu sam igrao keca i i igrao da ce messi dati gol, i bgm ga dade:D
i da nece biti crvenih i jos par gluposti:icon_biggrin:
 
sto ne volim kada rano daju gol favoriti, nemam se na sta dalje kladit. propade mi utakmica veceras, nista ne zaradi
 
Legend
evo jedna utakmica kazu da je dojava Gallipoli Calcio - Brescia Calcio 1/2 italija 2. liga kvota oko 27 nemoj te puno
ulagati:icon_smile:, ja sam ulozio 3km tako da i ako padnem nije strasno a ako prodje dovoljno;)
 
Član
u kojoj kladionici ima ponuda na taj par
jer je nema u premieru i u bet live ???

a evo uzeo sam veceras 680 KM :D
 
Legend
ersan_sa je napisao(la):
u kojoj kladionici ima ponuda na taj par
jer je nema u premieru i u bet live ???

a evo uzeo sam veceras 680 KM :D

svaka cast, bilo je u mozzartu

ersane ajde nam sastavi kakav dobar tiket za sutra i prekosutra za veci ulog;)
 
stefan je napisao(la):
evo jedna utakmica kazu da je dojava Gallipoli Calcio - Brescia Calcio 1/2 italija 2. liga kvota oko 27 nemoj te puno
ulagati:icon_smile:, ja sam ulozio 3km tako da i ako padnem nije strasno a ako prodje dovoljno;)

utakmica se igra sutra u 15:30,ali su je gubari izbacili,mora da je dojava tacna :icon_mad:
 
Član
stavim sutra jedan tiket
da vidim ponudu i kvote kakve su
jer su u bet live najvece kvote i nema poreza :icon_smile:
 
Član
Ja sam uplatio 20 + 30 i ako prodjeeeee... :D:D:D
A moglo se uplatiti danas do okok 12h u lutriji a ostale su jos jucer blokirale ili totalno izbacile iz ponude, bil je danas u milleniumu al samoda se igra 2, bez prelaza ;)

PS: neko rece da je sigurna, ja bih volio al mi je nesto preofirno da se odmah toliko sazna, ot ce ici nekadruga utakmica tako al ova nece :icon_mad:
 
Top