Kladionica

Kladionica

Član
cekam da zavrse jos 2 utakmice pa cu vam mozda postavit ovaj eksperimentalni listic. experiment "haman" uspio. sutra cemo provjerit ponovo jel dobar eksperiment il je slucajnost pa je ovako poprilicno dobro proslo (s tim da nisam dobio) :lol: vidjecete o cemu se radi...
 

JD.

Član
Milan - Atalanta(s.t.)
8823 1 1,40
Liverpool - Blackburn
5795 1 1,35
Twente - NEC Nijmegen
6234 1 1,30

eto za sutra :cool:
 
Član
Bayern-HSV 1 1,55
Udinese-Inter 2 2,00
Sevilla-Atl.Bilbao 1 1,65
Liverpool-Blackburn 1 1,35
Bellinzona-Basel 2 1,40
Hannover-Wolfsburg 2 1,90

Evo i od mene jedan!
 
Član
hrrrhh... evo u zadnjih 7 dana padam na 3 listica sve na 1 paru....i to me veceras obori leverkusen....1.35 kvota mislim smjesno fkt...
 
Član
hahahha nije da se hvalim, al sam izbjegavao danas i celzi i leverkuzen... :lol: celzi sam vec naveo na prethodnoj strani jos sinoc, a od leverkuzena sam odustao danas, kontajuci da mi bas i nije siguran za onako malu kvotu koliku su stavili...
 
Legend
Bravo 16v je napisao(la):
Bayern-HSV 1 1,55
Udinese-Inter 2 2,00
Sevilla-Atl.Bilbao 1 1,65
Liverpool-Blackburn 1 1,35
Bellinzona-Basel 2 1,40
Hannover-Wolfsburg 2 1,90

Evo i od mene jedan!

i ja sam sve mislio igrati osim Bellinzona-Basel 2
i mislio sam dodati milan i ajax
 
Član
hehe emire...ja bas drugacije mislio da nabijem malo kvotu sa *sigurnim parom* hhe neda mi se nikako......hajde stavlja te sta provjereno za sutra...xp
 
Član
ja sam igrao bazela, meni je vise nesiguran bayern :D inter i sevilla su mi isto suhveli. nemojte me pitat sto, jednostavno imam neki osjecaj. moze biti da me vara :D
 
Član
Ma ja ja cu ovo da uplatim pa sta bude! Veceras sam prosao Real 2, Hercules 1, Y.Boys 1,Arsenal 2,AZ Alkmaar 2,Lyon 1,Catania 1 i obori me Levekusen prokleti za 99 km! JBG! :icon_mad:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja sam igrao bazela, meni je vise nesiguran bayern :D inter i sevilla su mi isto suhveli. nemojte me pitat sto, jednostavno imam neki osjecaj. moze biti da me vara :D

Sevilja je kritična mada ni bajern nije sjajan ovo ostalo više manje kolo poslije evrokupova teško je za pogoditi pogotovo ekipe koje imaju tanju klupu...
 
BHT Ovisnik
VMS Jesi-RS Pavia 1 1,25 (italija odbojka)
Parma-Sampdoria 1 2.25
sta mislite o ta 2 para
 
Top