Kladionica

Kladionica

Član
edo_16v je napisao(la):
jedino je ovo sigurno

http://www.betbrain.com/surebets.do

a ostalo 0

De Edo pojasni malo ovo, jel ovo neki prediction rezultata ili sta, po svakakvim sam stranicama i forumima sa oovm tematikom al mi je ovo totalno nepregledno :)

Evo da vam se pohvalim postignutim rezultatima sa jednog web portala sa nagradnom fondom :D





screenshot004sx.jpg


Imaju 3 takmicenja, ja sam trenutno prvi u dva :D
 
Član
Pa fazon je u kvotama, jedna daje ovako jedna onako.. Znaci npr imas fond 100eur, u jednoj kladinici odigras keca u drugoj x i u trecoj dvicu, na toj stranici je lista u kojoj kladionici je najveca kvota na odredjeni par.. I na kraju sta god da bude dobijes SIGURNIH npr nekoliko eura.. To ti je ono ugrubo..

Nedostatak je sto ima dosta online kladionica, jedino da napravimo neko udruzenje pa da registrujemo akaunte u 30 online kladionica :lol::lol:
 
Član
To je to...

Ne treba nista puno peglanja jer imaju kalkulatori koji ce ti izbacit koliko da ulozis na koju kvotu a na onom linku iznad imas te sigurne parove i u kojim su kladionicama..
 
Član
Evo ga ..

Prvi dio je npr za tenis gdje imas samo 1 i 2

a ovaj ispod je za 1x2

http://www.winnergambling.com/sports-betting-bingo/surebet-calculator/
 
Član
Pa ne moze biti da ne dobijes, vec je fazon sto moras imati akaunt u sigurno 20 kladionica..
Ovo bi moglo funkcionisati i u domacoj ponudi da nase kladionice ne pucaju veliku narzu i ne prepisuju kvote jedna od druge..
 
Član
Sta u 20, u 120 :)

Evo jednog sigurnog para gdje na 1000 KM dobijate sigurnih 4.5KM :icon_smile:

Siena -Juventus
U Pinnacle Sports uplatite na keca 608.79KM, kvota 1.65
Expekt uplatite na dvicu 259.56KM,kvota 3.87
5Dimes uplatite na dvicu 131.65KM,kvota 7.63

I vasih je sigurno 4.50 KM :lol:
 
Član
E jesi nasao primjer heh

evo ovaj

San Juan Jabloteh - Marathon
Football: North and Central America
CONCACAF Champions League 2009/2010
23/10/09 01:00 1X2
RETURN 8.82%

na 100eur dobijes 8.8eur, a ne rizikujes da izgubis 100eur
 
Član
Ja koliki sam peh kad se kladim propalo bi i ovo, sinoc padnem na rukometasicama, koje su bile 99% sigurne, valjda ih safatali zenski problemi, a danas kosarka real X, mamicu im :icon_mad:
 
Top