Kladionica

Kladionica

Član
nakon skoro 2 mjeseca danas ponovo odigro jedan listic onako beze. sta mislite kakve su mi sanse za dobitak?? :icon_biggrin:

c2cf2705f253b3c4683e7a90ccf5144286248.JPG
 
Član
a ubacio bio i wislu i stavim upitnik pored nje, ona mi ko najnesigurnija bila , kontam ako na 1,80KM bude prelazilo stoju reci cu joj da izbaci. tako i bi, kad maloprije gledam wisla ga izgubila 1-0 :D

a za milan, nadam se i ja da nece. nek ovu dobiju, a onda nek rade sta hoce hehhe :D
 
Član
Ovdje se odavno nije pisalo. Evo ja imam neku kao dojavu za danas, pa ko hoce neka igra, ja ulozio 20e, pa sta bude... Srecno...

Valjda pocinje u 19:30

AUSTRIA: 1st League
Ried - Rapid Vienna
pick: 1
odd: 2,5
Stake: 10/10
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
znači da igram Ried?
mislim cvaju uplatit,sta mislis kolko je sigurna dojava

Tri za redom su prosle, ovo je cetvrta... Ulozi koliko sebi mozes priustiti da izgubis, to ti je moj savjet, ja sam na bwin stavio 20e, pa sta bude... ;)
 
Član
ja sinoc pao na jednom za 75KM, na marku... i to sto mi je najgore uvijek padnem na nekom debilnom paru, juce dodam kao 9-i par, neki portugalski kup...

danas sam odigro nesto, ako bude nafake postavicu ovdje... :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja sinoc pao na jednom za 75KM, na marku... i to sto mi je najgore uvijek padnem na nekom debilnom paru, juce dodam kao 9-i par, neki portugalski kup...

danas sam odigro nesto, ako bude nafake postavicu ovdje... :D

Hoce to tako...:cool:
Vidis i ja imam slican problem, isto promasim jedan par, a stalno igram singlove... :lol::lol::lol:
 
Top