Kladionica

Kladionica

Član
emir_89 je napisao(la):

ulog: 1,90KM dobitak 75

hahahhah

pa ne mogu da vjerujem koji sam ja peh. juce ubacujem parove koje sam igrao na rezultati.com da mogu pratiti samo te rezultate, bez ostalih i tek onda skontam da ne igra federer, nego ferer. ja mislio na federera da sam odigro. i samo na tom paru padnem...

:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):

ulog: 1,90KM dobitak 75

hahahhah

pa ne mogu da vjerujem koji sam ja peh. juce ubacujem parove koje sam igrao na rezultati.com da mogu pratiti samo te rezultate, bez ostalih i tek onda skontam da ne igra federer, nego ferer. ja mislio na federera da sam odigro. i samo na tom paru padnem...

:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

c c c gdje ćeš kontra BiH igrat jbte... jest me izobarao kec na svim listićima, ali nebitno ;)
 
Član
pa normala kontra bih, da je bio kec, ja bi presretan bio, bez obzira na listic. ovako barem listic prodjem :D mada sam X i ocekivao...
 
Član
Imam pitanje.

Igrao sam kladionicu i meč je prekinut, radi se o tenisu te igrač na kojeg sam igrao je predao taj meč pri rezultatu 3:6 i 0:1 .

Da li će mi se računati koeficient 1 ili će mi se računati da sam pao?

U bet-live u mi se računao prije koef 1, za premier ne znam, na osnovu pravila koja sam pročitao na njihovoj stranici trebalo bi da se računa kao koef 1 osim u slučaju igre specijalnih igara gdje se može desiti da je teoretski tip promašen odnosno da sam igrao manje gemova npr a da je u periodu igre već odigrano više ili pak na rezultat, da sam igrao 2:0 a da je izgubio prvi set i slično.

Evo tog pravila :

U slučaju da su natjecatelji prije vremena završili događaj zbog odustanka jednoga od natjecatelja (povreda, predaja, …), obračunava se koeficijent (kvota) 1,00 osim kod specijalnih igara koje su teoretski završile (uzimaju se u obzir odigrani koeficijent).



Na online računu mi nije još uvijek ništa upisano pa ćemo vidjeti šta će se desiti al prije toga imal neko ko zna iz iskustva jel' se računa 1 koef il ne....
 
Član
Nebitno šta si igrao i kakvo je stanje rezultata... kad neki teniser preda, kvota je 1 u svim kladionicama ;)

Evo nešto sam odigrao za večeras... :D

Portugal - BiH(s.t.) 15.11. 22:00 X2 2,90
Crna Gora - Češka (0:2) 15.11. 20:15 1 2,50
R.Irska - Estonija(zg) 15.11. 20:45 3+ 1,80
Engleska - Švedska 15.11. 21:00 1 1,70

Sretno večeras ;)
 
Član
kvota 3 na prolaz bosne i evo ja sam igro da prolazimo , jebaji ga sta bude bude

Fix uto 20:05 Hrvatska-Turska 1 1.75 Čeka početak
Fix uto 20:15 Crna Gora-Češka R. 1 2.55 Čeka početak
Fix uto 20:45 R.Irska-Estonija 4+ 3.10 Čeka početak
Fix uto 20:45 Italija-Urugvaj 2 3.25 Čeka početak
Fix uto 21:50 Portugal-BiH(pr) 2 3.00 Čeka početak

134KM dobitak :cool:
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
kvota 3 na prolaz bosne i evo ja sam igro da prolazimo , jebaji ga sta bude bude

Fix uto 20:05 Hrvatska-Turska 1 1.75 Čeka početak
Fix uto 20:15 Crna Gora-Češka R. 1 2.55 Čeka početak
Fix uto 20:45 R.Irska-Estonija 4+ 3.10 Čeka početak
Fix uto 20:45 Italija-Urugvaj 2 3.25 Čeka početak
Fix uto 21:50 Portugal-BiH(pr) 2 3.00 Čeka početak

134KM dobitak :cool:

U čemu je fora dvice na Urugvaj... ? ili zbog čega si to odigrao... ?
 
Član
antrax je napisao(la):
RS6Avant je napisao(la):
kvota 3 na prolaz bosne i evo ja sam igro da prolazimo , jebaji ga sta bude bude

Fix uto 20:05 Hrvatska-Turska 1 1.75 Čeka početak
Fix uto 20:15 Crna Gora-Češka R. 1 2.55 Čeka početak
Fix uto 20:45 R.Irska-Estonija 4+ 3.10 Čeka početak
Fix uto 20:45 Italija-Urugvaj 2 3.25 Čeka početak
Fix uto 21:50 Portugal-BiH(pr) 2 3.00 Čeka početak

134KM dobitak :cool:

U čemu je fora dvice na Urugvaj... ? ili zbog čega si to odigrao... ?

nemam neki razlog , urugvaj ima finu ekipu lijepo igraju italija nije nesto nemaju igru nikakvu a fina kvota na urugvaj , ne ocekujem da cu dobit pa sam igro malo na srecu :icon_smile:
 
Član
fora je da ne igraju lose cak sta vise poprilicno su dobri u zadnje vrijeme. talijani nestabilni u formi kao i uvijek, a i mislim da je rossi jos uvijek povrijedjen. sto se mene tice, mogo bi tu X biti...
 
Top