Kladionica

Kladionica

Član
bogami udineze nezz sta bih reko, atl. madrid je suhveli ekipa isto kao i udineze, sve im zavisi kako ih prenese. mogu predobro odigrat mogu prelose. ja sam taj par preskocio. prije bih odigrao oba daju go, nego 1 ili 2, jer je bukvalno sve moguce veceras :icon_biggrin:

evo kako me venger zajebo sa odmaranjem van persia :D:icon_mad:


dobitak 90,70KM
 
Član
čet 03.11.2011 18:06:47
Fix čet 19:00 Lazio-Zurich 1 1.45 1-0 (0-0)
Fix čet 19:00 Legia-Rapid B. 1 2.00 3-1 (0-0)
Fix čet 19:00 Shamrock-PAOK 2 1.85 1-3 (0-3)
Fix čet 21:05 Atl.Madrid-Udinese 1 1.60 4-0 (3-0) (Nezvničan rezultat)
Fix čet 21:05 Celtic-Rennes 1 2.35 3-1 (2-1) (Nezvničan rezultat)
Fix čet 21:05 Birmingham-Club Brugge 1 2.25 2-2 (0-2) (Nezvničan rezultat) :icon_mad::icon_mad:
Fix čet 21:05 Steaua-M.Haifa 1 2.35 4-2 (2-2) (Nezvničan rezultat)
 
Član
Ima li iko dojava? :D
Ajmo odigrat zajedno jedan, bez nekog pretjerivanja u dobitku, sigurice na koju marku da bude 50-100 ;)
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja nezz ko jos uvijek vjeruje u "dojave" :lol:

Ima tog... samo je na cijeni... i nisu to jake ove evropske lige, to ko stavlja kao dojavu laže... prije smo kolega (sa faxa) i ja imali svaki vikend po jednu dojavu X-1 i sl... i uvijek je bila borba dali ijedna kladionica na ponudi bude imala taj par da se igraju neke specijale.. ;)
 
Član
zadnja dojava sto sam ja imao, prva liga Republike Srpske kvota 2.5 i dosla. nije neka al uplati 100KM i imas pola necije plate ;) slabo ima pravih dojava, ja sam zadnjih 7 dana vezao od 100 do 300KM dobitke. veceras gutavo sa twente al dodje. na svakom tiketu sam imao Partizan kosarku koji pred punim pionirom nije mogao izgubiti, kao i Paok 2 koji protiv onih amatera koji su prosli na sramotu srpskog fudbala nemaju sta da traze u Ligi Evrope.

Sutra kao sto kazu nije nicija do zore gorila, ocekujem poraz Medvescaka od mozda najjaceg u ligi Salzburga iako tako tabela ne pokazuje, kvota 2.35. Da napomenem Mede nisam prosao ni jednu tekmu od pocetka ove sezone :lol:

Gent 1 cu takodje ispratiti, tim koji igra na gol vise. Mechelen u losoj formi, ne ocekujem povratak na ovoj utakmici.

:cool:
 
Član
Ako me neko od admina vidi da jos nesto pisem ovde, molio bih da me momentalno banuje! Definitvno prestajem da igram posle 10 god aktivnog igranja....
 
Član
dellas je napisao(la):
Ako me neko od admina vidi da jos nesto pisem ovde, molio bih da me momentalno banuje! Definitvno prestajem da igram posle 10 god aktivnog igranja....

Tako ja već više od deceniju:)
 
Član
antrax je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ja nezz ko jos uvijek vjeruje u "dojave" :lol:

Ima tog... samo je na cijeni... i nisu to jake ove evropske lige, to ko stavlja kao dojavu laže... prije smo kolega (sa faxa) i ja imali svaki vikend po jednu dojavu X-1 i sl... i uvijek je bila borba dali ijedna kladionica na ponudi bude imala taj par da se igraju neke specijale.. ;)

ima jarane samo sto od 50 "dojava" samo je 1 prava DOJAVA. ne namjesta se to vise ko sto je nekad. a uz to vidjela raja priliku da fata na foru sto se dojava tice. jbg, uvijek ce se neko naci naivan pa ce naletiti. i te prave dojave, sigurno se ne mogu dobiti ovako preko nekih blogova, grupa na fb i sl...
 
Član
Emire :D javi neki listić za danas :icon_biggrin:

A i ostali ako šta odigraju :D

Nemam ideje pa bih ... prepisao :D
 
Top