kkao ostati pametan..sta raditi

kkao ostati pametan..sta raditi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eeeee zeznuti su na Kamenskom ljudi al cudi me pa ti je napisao kaznu imao sam i ja taki slucaj nis samo kaze decki aj nazad pa donesi putovnicu i mozes proc,a mi lagano reko evo sad cemo mi po putovnicu i ja skreno na Prisiku GP niko nije ni primjetio hehehhehehhehehhehehhehehhehehehehheheh
 
Član
admir jahic je napisao(la):
eeeee zeznuti su na Kamenskom ljudi al cudi me pa ti je napisao kaznu imao sam i ja taki slucaj nis samo kaze decki aj nazad pa donesi putovnicu i mozes proc,a mi lagano reko evo sad cemo mi po putovnicu i ja skreno na Prisiku GP niko nije ni primjetio hehehhehehhehehhehehhehehhehehehehheheh

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: rekli su mi danas u mupu i bas je prije koji mjesec isto ovako imao jedan momak isti problem i isto nije imao licne i kazna ista i rjesili su mu to odma dao on uplatnicu u mup i oni mu napravili saobracajnu i tablice.. nadam se da ce i meni bit tako rekli su mi da dodjem ujutro pa ce viditi sta i kako..imam osjecaj da cu lose ja ipak prodji al nece ostati uglavnom na ovome;);)

@admire lud si pravo:lol:
 
pa ja jarane treba znat sa granicnom policijom kad on tebe jebe jebi ti njega ja otiso na drugi Gp i proso bez problema nisu ni vidili da je istekla osobna
 
Član
ma znam znam.. umjesto da zemljaku popuste oni mene *ebu u zdrav mozak i jos plus ev zivi problemi radi njihove *ebene kazne kao sto kazes i ti POSEREM SE NA NJIH.. sad da prepoznam na ulici ijednog hrakno bi ih u facu..kriv sam nisam obracao paznju na datum isteka licne i platim haj reko boze moj i sad da mi se dese ovi problemi..nece vise ovako bogami mog..
 
elmir je napisao(la):
ma znam znam.. umjesto da zemljaku popuste oni mene *ebu u zdrav mozak i jos plus ev zivi problemi radi njihove *ebene kazne kao sto kazes i ti POSEREM SE NA NJIH.. sad da prepoznam na ulici ijednog hrakno bi ih u facu..kriv sam nisam obracao paznju na datum isteka licne i platim haj reko boze moj i sad da mi se dese ovi problemi..nece vise ovako bogami mog..

svaki dan ih gledam a kad dodjem na kamensko namjerno me sa strane zna da potezemo po gradu vices kad ga ja zgazim jednom u gradu.jednom ja i frend krenuli u Split sa kadetom ovim bijelim ima ga na forumu ovde kad na granicu mi izadje Livanjska DRolja i kaze kakva je ovo tablica naprijed nesto mi mala idrugi brojevi skroz ajmo sa strane kaze i nedade DROJA da pridjemo sa tom tablicom a svaki dan je gledam u Livnu nesmije da pogleda funjara i kosto sam ja Lud mi na drugi GP i prodjoh mo opet :lol:
 
Član
:lol::lol::lol: neznam koji su to GP ali meni se ovo desilo na arzanu a u kazni pise na kamenskom a koliko znam to su dva razlicita GP i bio sam na oba po nekoliko puta.. i prvi put mi se desi da na granici ostanem 2,5-3 sata :lol::lol::lol: uzitak je bio samo takav kad vidis da pustaju covjeka sa hrvatskim tablicama koji uopste nema na autu ni fara ni zmigavca a radilo se o kadettu ja mislim.. pa meni da je tako bilo ja mislim peglali bi me 10 sati i opet bi me vratili.. ziva sramota.. ovi nasi granicari se samo uvlace u supak hrvatskim..kad sam vidio nisam mogao vjerovati majkemi.. al neka neka tako i treba
 
Član
elmir je napisao(la):
:lol::lol::lol: neznam koji su to GP ali meni se ovo desilo na arzanu a u kazni pise na kamenskom a koliko znam to su dva razlicita GP i bio sam na oba po nekoliko puta.. i prvi put mi se desi da na granici ostanem 2,5-3 sata :lol::lol::lol: uzitak je bio samo takav kad vidis da pustaju covjeka sa hrvatskim tablicama koji uopste nema na autu ni fara ni zmigavca a radilo se o kadettu ja mislim.. pa meni da je tako bilo ja mislim peglali bi me 10 sati i opet bi me vratili.. ziva sramota.. ovi nasi granicari se samo uvlace u supak hrvatskim..kad sam vidio nisam mogao vjerovati majkemi.. al neka neka tako i treba

uzitak je bio samo takav kad vidis da pustaju covjeka sa hrvatskim tablicama koji uopste nema na autu ni fara ni zmigavca a radilo se o kadettu ja mislim
DA OVO KOPIRAM DA NEKO NEMISLI DA SU MU FALILA OBA FARA I OBA ZMIGAVCA da nemisli neko da lazem.. NE VEC SAMO LIJEVI FAR I ZMIGAVAC..
 
Član
ahhh da meni pozicija samo nije radila a da sam sve ostalo bio regulara nebi me pustili.. tako je to i uvijek ce tako i biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top