KILE junacina

KILE junacina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Welcome,

Dobro dosli na web prezentaciju sarajevskog DON ZUANA aka KILETA, covjeka koji pali i zari po sarajevskom asfaltu i koji od djevojaka nema mira..Ako si i ti jedna od djevojaka koja sebe vidi pored ovog manekena i biznismena onda se javi i neces se pokajati!!!
 
Legend


O Kiletu

Ja sam Kile inace sam iz Sarajeva naselje Marin Dvor naslov Vam sve kaze o Meni,ali da se malo poblize upoznamo.Imam 22 godine mlad sam perspektivan maneken inace sam CELIN rodjak ,i vodim jednu od najprofitabilnijih firmi u sarajevu.Ali zbog poslovnih tajni necu Vam odati o kojoj se firmi radi.Vozim bmw m 5 dole na slikama i imam vlastitu kucu u kojoj zivim sam.Zavrsio sam menadzment u USA i pripremam se za postdiplomske studije.U slobodno vruijeme kojeg je jako malo izlazim u Boeme, Park Princeva,Bazene,Oskar i tamo me mozete naci....

Inace sam momak bez predrasuda tako da mugu mi se javiti djevojke svih nacionalnosti i boje koze muskarci stop... ne ***** muske ..Godine takodje nisu bitne moze i mlade a pripomogao bi i starije bake .Cmoka voli Vas Vas i zauvjek samo Vas

K I L E DON CORLEOONE


Da makar dva ista BMW-a stavi :D
 
bio je Kile neki dan na Termama...nisam skidao pogleda sa njega...samo sam se smijao...reko da me vidi pa da mi Celu zove...ccc
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
bio je Kile neki dan na Termama...nisam skidao pogleda sa njega...samo sam se smijao...reko da me vidi pa da mi Celu zove...ccc

Nisam znao da volis muskarce....
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
bio je Kile neki dan na Termama...nisam skidao pogleda sa njega...

Ja kad odem na terme neskidam pogled sa polugolih sisatih zena, ali ima nas svakakvih:icon_arrow:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top