Kia Soulster

Kia Soulster

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
02.jpg

03.jpg

04.jpg


Nakon što je prije samo koji mjesec predstavio produkcijsku izvedbu modela Soul korejski je proizvođač već na NAIAS-u predstavio navu konceptnu verziju, mini crossover pick-up


Službeno Soulster je opisan kao urbani crossover, no ustvari radi se o svojevrsnom mini pick-upu koji je svojim mogućnostima i izgledom orijentiran k mlađoj publici željnoj ekonomičnog i pristupačnog vozila za zabavu. Inače, radi se o studijskom automobilu s pogonom na prednje kotače koji bi trebao ukazati na fleksibilnost platforme produkcijskog Soula. Od detalja valja izdvojiti dvodijelni uklonjivi krov koji se mogu neovisno ukloniti iznad prednjih ili stražnjih sjedala, 19-colne kotače, futuristički no jednostavni interijer i sl.

Za sada nema službenih potvrda kako će ovaj model u serijsku proizvodnju, no Kia je potvrdila kako bi se u njega mogli ugraditi 1,6 i 2,0-litreni benzinski i dieselski motori upareni s ručnim i automatskim mjenjačima. Vjerujemo kako bi se, u slučaju pozitivne reakcije publike, Soulster uistinu uskoro mogao naći u proizvodnji.
 
Početnik
gledali smo ga bas jucer... soul mi je ljepsi... u stvari, nije ruzan, nego mi se nesto back ne svidja... kao da je tudji, if ju nou vat aj min...
 
predivno osmisljen koncept!
da ga barem 95% prebace ovakvog u serijsku proizvodnju. Soul sam od sebe izgleda otkaceno ali ovo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top