KEN BLOCK'S GYMKHANA FOUR

KEN BLOCK'S GYMKHANA FOUR

Član
nikakav vozac, tj. ne kazem sad da sam ja bolji, ali koliko se fura, nije ni blizu toga. skoro sam gledao na espn-u neko takmicenje ameri organizovali, napravili mini reli stazu i skupili par njih reli vozaca, bili on, gronholm, ne sjecam se jel jos neko, i jos nekih "nepoznatih" likova. i skoro svi su ga derali, izmedju ostalih travis pastrana koji je vozio sa slomljenom nogom i ljudi mu prepravili da mu gas bude na rucnim komandama na volanu :D
 
Član
ja sam to takmicenje slucajno upratio, i sad bas prica kako je travis nekoliko dana prije na nekom svom moto-takmicenju slomio nogu i opet nije htio otkazati. ljudi mu preko noci prepravili auto, svezali mu nogu unutra da mu se ne pomjera. i opet dosao do finala. bas prelud lik :icon_biggrin:
 
Početnik
Znam za to i taj slucaj Travis Pastrana..On je vozac nema sta,dok je ovaj ojebina :icon_biggrin:
 
na ovom video on se i ne trudi da pokaze da je dobar rally vozac nego da dobro izvodi "egzibicije". i ne znam zasto se uvijek spominje kako je on los rally vozac, kad god se stavi neki njegov video, koji btw nema veze sa rally-jem.
a covjek mozda bude za koju godinu i dobar u rally svijetu, nije niko od prve sezone briljirao.. ;)
 
Početnik
Niej on prvu sezonu u rallyu,on je tu duze vrijeme 3-4 godine...Nije ovo rally,ovo je smjesno,znaci on ima pravo jedan ovaj trik vjezbati koliko hoce puta,nauciti ga napamet,i tek onda uradi pred kamerama jedan po jedan,pa se to fino spoji u cjelinu,i onda mu sse trebamo kao diviti.?? Da evo odma cu...Ako je toliko dobar akrobata,egzibicionist,sto to na rallyu neprimjeni.?zato sto nezna,jednostavno tamo nema pokusaja i vjezbe..Dobijes etapu road book,popises zavoje i vozi,skoro pa napamet..to njega jebe,pa ako zavrsi bude medju zadnjima,ili izleti..To je isto da se ti uzems ganjati sa nekim ko nepoznaje put do tvoje kuce,a ti ga svaki dan minimalno 2 puta prodjes,pa normalno da ces biti brzi..
 
Član
ma ovo sto se vozilo je bila manja stazica u gradu napravljena, jedan dio asfaltni, nesto pokriveno zemljom, vozi se 4 kruga. nesto slicno onome ko sto svabe prave po nacijama na stadionu...

deru ga ljudi sto motore voze :D
 
Član
@emir i lija se*ete ko foke da izvinete. Pljujete po liku kao da vam je para duzan. Kakva je veza izmedju ovih REKLAMA i njegovih takmicarskih sposobnosti? I jos jedan detalj, ako je ovo sto on radi TOLIKA KURCEVACA, kako to da niko drugi se toga nije sjetio / izveo?
 
Član
Ovo je izrezirano kao i razne voznje test vozaca.On je extra vozac za nase pojmove ali jedini vozaci kojima skidam kapu i koji voze pod pritiskom,cije voznje su "stvarnost" su profi trkaci svih kategorija sto je i on ali u tom svjetu nije vozacki bog.
 
Početnik
Serem i moze mi se :icon_biggrin: za mene je karina veca,tatin sin,kome je stari sve obezbjedio otvorio kompaniju,nasilu gurao da vozi,iako je on htio da bude maneken,tata mu nije dao,ili vozac il nema nasljedstva :D Svako ima svoj vid reklamiranja,ali ovaj je ubjedljivo najgluplji..Sad ti kazem,vjeruj i ti i bilo ko drugi bi ovo mogao izvoditi,nakon ovoliko vjezbanja..Ako su tolike velicine,zasto ne naprave stazu poligon,stave kameru na auto i ajde decko pokazi svoje sposobnosti i sta znas..


P.S. Na kraju krajeva to je samo moje misljenje i njemu i ovoe sto radi..;)
 
Član
Lija je napisao(la):
Serem i moze mi se :icon_biggrin: za mene je karina veca,tatin sin,kome je stari sve obezbjedio otvorio kompaniju,nasilu gurao da vozi,iako je on htio da bude maneken,tata mu nije dao,ili vozac il nema nasljedstva :D Svako ima svoj vid reklamiranja,ali ovaj je ubjedljivo najgluplji..Sad ti kazem,vjeruj i ti i bilo ko drugi bi ovo mogao izvoditi,nakon ovoliko vjezbanja..Ako su tolike velicine,zasto ne naprave stazu poligon,stave kameru na auto i ajde decko pokazi svoje sposobnosti i sta znas..


P.S. Na kraju krajeva to je samo moje misljenje i njemu i ovoe sto radi..;)

O cemu ti?

Ne zabranjuje ti niko misljenje, naprotiv, poprilicno me boli briga sta mislis ;) tj. hocu reci tvoja stvar, nisam ja ovdje da te ubjedjujem u nesto kontra :) al' sam jedno siguran, a to je da DEBELO podcjenjujes sposobnosti potrebne za ovakvo nesto. Banalan primjer, sjeti se kad si se zadnji put kretao 150-60 kmh, i da pri toj brzini, na putu sirokome 15m (pa i manje na ovim klipovima, al' ajd, karikiram) ti cimas auto da se izvrti, okrece kao propeler, klizis u kontra smjeru dok palis gume u drugome i slicno.....i da , izvodis to sve KONTROLIRANO.

GTI FAN je najbolje to objasnio

On je extra vozac za nase pojmove ali jedini vozaci kojima skidam kapu i koji voze pod pritiskom,cije voznje su "stvarnost" su profi trkaci svih kategorija sto je i on ali u tom svjetu nije vozacki bog.
 
Početnik
sve to stoji triza,al skontaj ti sad njegovih 150-60kmh u ovom autu je ko u nasim npr nekih 70-ak,koliko je tu ulozeno love da se razvije auto,koje se dopusta lako izbaciti i pri tome kontrolirati..nasa auta teze tome da se sto teze izbacuju da su stabilnija itd,no nebitno je to,samo kazem u vezi toga sto si rekao..Neosporavam ja da on to radi kontrolirano,ali...Ma uostalom nebitno je,imamo razlicita misljenja i to je to..
 
Član
Lija brate haj ti reci iskreno. Ocjenjuje se video kao video. Nebitno jel ken ili neko peti deseti. Reci sta mislis o videu?
 
Top