Ken Block Fiesta (Novi vid.)

Ken Block Fiesta (Novi vid.)

ma lako je njemu, brdo sponzora, brdo donacija, a kad skontam da ja ovdje sam kuburim s ovim svojim jadem koji je jos malo oldtajmer, sta da ocekujem, da sjednem gledam njega i placem.....
da su i meni uslovi kao i njemu mozda bi i ja vozao ovako..... ili bilo ko od vas.......

lijepo je gledati ga ovako, ali ponekad i tesko.....
 
Član
moze pricat ko sta hoce,moze on biti najslabiji u reliju ikad,ali to mislim da nije mjerilo. Ono sto on prikazuje klipovima ne vjerujem da ima kakve velike veze sa relijem. U njegovim klipovima vise se prikazuju neki trikovi,koje covjek ne bi ni uradio autom da ne vidi od njega. Mislim stvarno ima extra stvari,fazona i tih zajebancija. Mozda mu jednostavno rally nije odgovarajuci,ali da covjek zna vozit zna,,to je definitivno. treba za ovo puno vjezbe,iz koliko god puta je snimano
 
Početnik
to sve stoji da ovo nema veze sa rally-em i da je posebna disciplina...ali ima tu dosta price al nebi sad da pokrecem temu ispast ce da pametujem il sta ja znam..pa tako ovo je samo moje misljenje i stojim iza njega..MENI LICNO JE ON MRZAK :D
 
Član
Ma pricajte vi sta hocete ali liku svaka cast za ovo!! Treba i ovo znati!! Puno puno vjezbe treba da bi se ovo moglo uradit. ;)
 
Ja sam fasciniran, stvarno ovo sto sam vidio na ovom klipu je :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Neka prica ko sta hoce u ovom mu ravnog nema ;)

I auto je paklena masina:cool:
 
Član
Lija ko i voli da kontrira vise nego ista u zivotu. Ne znam sto se uopste prepirete,jebo vas Block obojicu:D...

Lija covjek ti govori da ne mozes osporavat ono sto Block uradi,i mislim da je glupo od tebe da kazes da njegovi klipovi nisu nesto,da njegovi trikovi nisu nesto. Jbt covjek je strucnjak zesci. Ti ili znas vise od nas,pa si vidio i bolje,ili si stvarno odlucio da kontriras. Moze biti i da smo mi glupi a ti pametan,a i obrnuto vrlo lako;)
 
bilo bi lijepo vidjeti Sebastien Loeb-a ili Gronholma u ovakvim stvarima , pa da vidimo jel rally mjerilo za ovo , moje licno misljenje da bi Loeb mogao ovo sve uraditi :)
 
Administrator
eboga zar skoro svaka tema na forumu mora preci u prepucavanje... ako je covjek dao svoje misljenje da mu se ne svidja, ok ne svidja mu se i sta... a ne sad svi pricati protiv njega i govorit mu de ti ovo de ti ono ;) koliko ljudi sigurno ima koji se ne promovisu kao ken block a rade slicne stvari kao on i dobro izvode neke stvari... samo mozda ne snimaju klipove i ne postavljaju na yt da bi stekli neku popularnost...
svako ima svoje misljenje, kako lija, tako i salle, tako i svi na ovom forumu...
toliko od mene LP ;)
 
Član
ja bi volio samo jednom uletiti u krivinu kao on na onoj stazi i onako zadriftat, et samo tooo, a da nepricam o ostatku.. meni je EXTRA clip, extra vozaccc ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
bilo bi lijepo vidjeti Sebastien Loeb-a ili Gronholma u ovakvim stvarima , pa da vidimo jel rally mjerilo za ovo , moje licno misljenje da bi Loeb mogao ovo sve uraditi :)

u to ne sumnjaj ni malo;)

kao i vecina ostalih vozaca WRC-a
 
Top