Kazne i registracija

Kazne i registracija

Član
mozes predati saobracajnu, i kad je krenes podici, nece ti je dati dok ne izmiris dugovanja :D
 
ma istekla mi registracija pa sam mislio da produzim bez placanja kazni...ima ih previse.
Postoji li varijanta da prevedem na nekoga pa da taj neko registruje???
 
Legend
sorry za off ali da neotvaram novu temu, oduzeli su mi vozacku i sad 24. istice zabrana, mogu li je podici ako imam neplacenih kazni :icon_question:
 
Član
@fiestaboy jedino da prevedes auto na nekog to mozes ali registrovati ne mozes na sebe





@stefan MISLIM da ne mozes ali raspitaj se
 
s1ck je napisao(la):
@fiestaboy jedino da prevedes auto na nekog to mozes ali registrovati ne mozes na sebe





@stefan MISLIM da ne mozes ali raspitaj se




A da prevedem na burazera pa da onda registrujem(na njegovo ime)....
 
Član
Stefan, ne mislim, nego znam da ne mozes, jer mi se kosmiji isto desilo, i vozao je vise od pola god bez vozacke, a zabrana bila samo na 2 mj, a nije je mogao podici jer je imao oko 200 km kazni i nije mogao platiti
 
Član
kolko ja znam..... ako su kazne na tebe.....tj nisu ostavljene na brisac....mozes registrovati a da ne platis.........a ako su ostavljene na brisacu onda idu kazne na auto i ne mozes registrovati
 
Član
nokke je napisao(la):
kolko ja znam..... ako su kazne na tebe.....tj nisu ostavljene na brisac....mozes registrovati a da ne platis.........a ako su ostavljene na brisacu onda idu kazne na auto i ne mozes registrovati

pa ako on ima kazne i auto je na njemu, logicno je da nemoze regat auto... ako mu je kazna ostavljena za brisacem opet je na vlasnika auta i opet nemo regat auto...

bilo kako ako imas kazni imas tri opcije

-platiti kazne i regat auto
-regat auto na nekog drugog
-koristit javni prevoz
 
Joj jesu to usrali oko kazni.. Ja sam ih bas nakuco fino i kad su mi prosle godine uzeli vozacku na mj., dosao u cips da podignem i ne daju mi.. Kae plati kazne.. Kolko?! 1400KM tada bilo, neki dan izvadio listing onaj naguro sam na 1600KM..
Ovih dana cu u banku da dignem kredit da platim.. :lol:
 
Član
Mara salvatrucha je napisao(la):
Joj jesu to usrali oko kazni.. Ja sam ih bas nakuco fino i kad su mi prosle godine uzeli vozacku na mj., dosao u cips da podignem i ne daju mi.. Kae plati kazne.. Kolko?! 1400KM tada bilo, neki dan izvadio listing onaj naguro sam na 1600KM..
Ovih dana cu u banku da dignem kredit da platim.. :lol:

ti si prekuco prvu tablu :lol:
 
Top