Katalog cijena motornih vozila

Katalog cijena motornih vozila

Član
Pozz
Eh ovako interesuje me zna li ko link za download ovog gore navedenog kataloga koji se koristi na carini prilikom uvoza vozila u BiH
2uptonr.jpg
 
Član
0g1 je napisao(la):
e ovo bi bas bilo dobro kad bi se imalo skinut s neta ;)

Da naravno, jer ovako je preskup, 75 KM
Ovako otprilike da znamo koliko bi nas koštala carina :icon_smile:

valjda će se naći neko ko bi nam mogao pomoći
 
Član
0g1 je napisao(la):
ma nista nego damo svi po 1km i kupimo :lol:
i onda postavimo da svi mogu skidat :D0

To bi se mogli dogovoriti :lol: :lol:

Neki dan kada sam bio na carini baš sam ga prelistavao, slj put kada budem gledat ću nekako lijeva ruka desni džep dok ne budu gledali :lol: :lol::D

Čovjek se baš nako može ugraditi u cijenu analizirajući ga, i za neka me auta cijena carine baš iznenadila kako je niska, baš kao i za ovo auto što sam ga carinio
 
Ne vjerujem da ćete negdje naći ovaj katalog za download.
Ovo izdaje Centar za motorna vozila Banja Luka i normalno da im je u interesu da se kupi od njih.
Ovo koriste i osiguravajuća društva prilikom procjene vozila i nisam vidio da postoji verzija u elektronskoj formi.
Jedino kada bi neko kupio pa skenirao jednu po jednu stranicu. Čini mi se da novi izlazi svako 3 ili 6 mjeseci.

@ Franki u ovom katalogu imaš cijene većine auta kada su bila nova (i starijih naravno)
 
Član
zadnja-kocnica je napisao(la):
http://www.sucic.info/katv/katv_izracun.php

dok ne nadjete to ;)

Jest, ali problem je što ne znamo katalošku cijenu vozila bez te knjige, a u njoj je navedeno cijena vozila kataloški kako se kreće u BiH (i znači ko god plati to vozilo sa navedenom cijenom u BiH vše nego što je procijenjeno zafrkao je se :lol: )
i kataloška cijena vozila koje se u vozi u BiH koja je znatno manja nego već procijenjeno vozilo u BiH, i po toj cijeni vozila koje se uvozi otprilike se naplaćuje i carina ;)
 
Top