katalizator,fiat bravo JTD

katalizator,fiat bravo JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me jeli mi pametno skinuti katalizator? par osoba mi je reklo kad mi je probalo auto da mi je malo zacepljen katalizator,i sve mi slabije i slabije vuce auto i kad dodam gas osjetim da ga nekako tusi, jeli mi pametno na dizelu skidati katalizator?sta cu dobit a sta cu izgubit?
 
Član
Zasto da ne?
Ako ti gusi auto normalno je da ces ga skinuti
Sto se tice skidanja odes u auspuh servis i oni ti uzmu tvoj katalizator i gratis ti ugrade odgovarajuci lonac (ovo za gratis nije provjereno ali sam cuo, navodno zato sto u katalizatoru ima platine pa oni to prodaju...)
Druga opcija ti je ciscenje...
 
Član
volio bi znati sta cu dobiti i sta cu izgubiti ako skinem, sutra bi trebao odvuci momku koji radi auspuh servis pa cemo viditi kako se ponasa auto..
 
Član
ako ti nije zacepljen, a vjerovatno nije, nemoj skidat, neces nista dobiti.
Polovan katalizator u bilo kakvom stanju vrijed 50 do 100km, samo da znas da te ne zaj*u da ti ga uzmu. Al ako nije zacepljen, nemoj ga skidat.
 
Član
zacepljen je on odkako sam ga uzeo, odma mi je i serviser skontao kad ga je probao jer otvori vrata i slusa,dodaje gas, cim sam uzeo auto rekao mi je da to trebam rjesavati ali meni to bilo normala i sad kad vozim osjetim da gubim snagu kad ga stisnem skroz slabo vuce.. nadam se da ce biti to to, da ce se auto preporoditi.,
 
Član
Prvo provjeri smijes li skidati katalizator jer na turbo motorima imaju vise funkcija osim preciscavanja, drze turbini podpritisak, ako ga skines mogao bi brzo ostati bez turbine pa prvo provjeri.
 
Član
potpis,moj ti je savjet ne igraj se sa tim pokusaj nac kakav polovan katalizator ili taj kako ocistiti
 
Član
ja od turba do nazad nemam nista,znaci samo cijev,ali je da se vise cuje,ali osjeti se neka razlika....a ja ti preporucujem....SKINI GA:D
 
Član
Na JTD motorima (Fiat Stilo) se moze skinuti bez posljedica. Ovo sam citao po mnogim forumima i nema problema
Ako ti se da cistiti ga ti ga ocisti ako ne onda skidaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top