karb.. 1.8 dvogrli bmw...????

karb.. 1.8 dvogrli bmw...????

Član
nevole jer se pojebu i niko da ga popravi kako treba poprave ga privremeno i opet isto sranje,plin nikad ni pod razno makar jednom sedmicno se vozio,a svi koji su imali karbasa ili su ga prodali i kupili ajnspric ili vadili karbas stavljali ajnspric kao sto je kod mene slucaj bio karbas vise nije sad je ajnspric ;) i bolji je 100 puta od karbasa...
 
Član
iba_bmw je napisao(la):
nevole jer se pojebu i niko da ga popravi kako treba poprave ga privremeno i opet isto sranje,plin nikad ni pod razno makar jednom sedmicno se vozio,a svi koji su imali karbasa ili su ga prodali i kupili ajnspric ili vadili karbas stavljali ajnspric kao sto je kod mene slucaj bio karbas vise nije sad je ajnspric ;) i bolji je 100 puta od karbasa...

ma znam kako je...gurema oko njega uvijek..a velika je razlika...bolje ajnspirc ide 10000% neg karbas..
 
Član
e alene ako ti bude trebo ecu od karbasa znas ko ima ;) pajdo moj od njegovog karbasa ostao je procesor kod njega pa da znas...
ma ajnspric je najbolji ne samo po vuci nego i po vise stvari kao npr potrosnja ;)
 
Član
iba_bmw je napisao(la):
e alene ako ti bude trebo ecu od karbasa znas ko ima ;) pajdo moj od njegovog karbasa ostao je procesor kod njega pa da znas...
ma ajnspric je najbolji ne samo po vuci nego i po vise stvari kao npr potrosnja ;)

ma kume,dobio, usis,karburator na njemu,instalaciju i procesor...e sad posto je ista identicna instalacija bila u autu neiskoristena,ja priljucim karburator s usisom komplet na tu instalaciju,e mozda sam na onaj 2.5 nakacio pa davo previse goriva na 1.8 karb...haj mu znaj,a eto sad da promijenim ovaj ecu 2.5 i ubacim 1.8,izgubi abs...jbt sta da covjek radi sad.haha
 
Član
a od koga si kupio ako nije tajna? ma ebo abs i netreba ti nije jaka masina pa da joj treba abs hehe nema ni kod mene abs-a pa stanem ;) moze se izvesti al elektricar samo pa da imas i abs...
 
Član
iba_bmw je napisao(la):
a od koga si kupio ako nije tajna? ma ebo abs i netreba ti nije jaka masina pa da joj treba abs hehe nema ni kod mene abs-a pa stanem ;) moze se izvesti al elektricar samo pa da imas i abs...

ma uzo od nekog momka iz lukavice,razbio kaze bmw-a i sad rasprodaja...
 
Član
iba_bmw je napisao(la):
koliko mu je karambolka?imas li njegov broj? i gdje je tacno u lukavici?

na piku ima ta karambolka i perverzija je,ista ko moja,al samo siroki zmigavac,kod mene je uski,250KM je cijeni a moze zamjena za obicnu i doplatu ja mislim....et kucaj karambolka e30 ja mislim
 
Član
a da nije crna mozd?kontaktiro sam tog lika nije karambolka fabricka to je poliester replika XD tako sam bar cuo :(
ma jasta je to je ta karambolka brate ...
 
Član
ma to je ta joj,ako je vec poliester onda bolje otici kod iska ima on ovo replike za 130-150km vakve ...
 
Top