Kamikaza na putu Gračanica-Tuzla

Kamikaza na putu Gračanica-Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LSD je napisao(la):
"tukao" sam se par puta s njim i isao mu na zivce al me skontao pa vise ga ne iritiram...inace kad ga vidim idem za njim u stopu...na par cm od karambolke :D
:D:D:D

sljedeci put vrati u manju i poguraj ga malo :lol::lol:
 

LSD

Član
GreenDevil je napisao(la):
LSD je napisao(la):
"tukao" sam se par puta s njim i isao mu na zivce al me skontao pa vise ga ne iritiram...inace kad ga vidim idem za njim u stopu...na par cm od karambolke :D
:D:D:D

sljedeci put vrati u manju i poguraj ga malo :lol::lol:

bar ti znas kakav je osjecaj kad te on gleda u svom retrovizoru a znojke mu padaju sa cela :D

:icon_biggrin::icon_biggrin:

mada ja i nisam neki trkac al volim da "karindjam" ove "tatine sinove"
 
Član
To je taj lik. Inace znam i ovog sto ga je snimao. Kolega sa posla se skoro ganjao sa njim, tada nije bio sa golfom nego polo 1.2. Ovaj ga u stopu pratio al na kraju odustao posle 3 makaze.
Nisam trazio niciju pomoc, ponavljam opet da samo skrecem paznju na ovu Budalu.
 
Član
emsho21 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
:icon_rolleyes:

I šta ti sad hoćeš, da ti mi riješimo problem:icon_question:

Svašta na ovom forumu ima.:icon_rolleyes:

svasta stvarno pa i tebe na ovom forumu :icon_biggrin:

covjek je htio samo da skrene paznju,cisto da se ljudi upoznaju s problemom,a na kraju krajeva pojedinac ne moze sam rijesiti problem potrebna je veca masa ljudi da bi se neki problem rijesio :icon_smile:

Nisi ti mene dobro razumio šta sam htio napisati.;)

Nisam te prozvao, kao ni momka koji postavio temu i nemoj me uzimati u usta bez potrebe.

Ko me konta, konta i šta sam napisao.:cool:
 
Član
LSD je napisao(la):
"tukao" sam se par puta s njim i isao mu na zivce al me skontao pa vise ga ne iritiram...inace kad ga vidim idem za njim u stopu...na par cm od karambolke :D
:D:D:D

I? Misliš da si dobio nešto sa tim? Što jeste, jeste, lik je idiot, ali to što ti radiš užasno nervira i nikakve koristi od toga, par puta su meni tako, bez ikakvog razloga, kao negdje žure pa čekaju priliku da preteknu. I, ja opalim po kočnici, ti se zabiješ, aj ti sad dokaži da nisi kriv za sudar, da ne pričam o minimalnom rastojanju. Ja uzmem lovu od osiguranja, popravim auto, a ti u minusu.
 
Ovde ima nekih likova koji napisu seratorski komentar i kad vide da tema cvjeta drugim tokom, vade se da su lafo kontradiktorni...ccc, a sta fali jedan PIT manevar uradit na jedno 120 km/h :D
 
Član
sve dok jednom, kad ga neki od seljaka sikirom na peke ne isiječe :) a tip kad vozi ima i rukavice :) čista kreka...
 
Član
Tema je odlicna :cool: Sto je ovaj napisao na clipu treba da bude primjer zato sto je na vlasti... Ima u svakom gradu ovakvih budala koji se znaju imenom i prezimenom. Policija radi svoj posao napise kaznu i to je to on samo nastavi :D
 
Član
Spomenuo sam u prvom postu da je udario Golfa. E pa sad je tu Audi Q7 3.0 tdi Quatro, crne boje zatamnjen do vozacevih prozora, rollbar ili kako vec naprijed.
@Harli_team- neznam je li sluzbeno, ali na zadnoj polici je rotaljka,
@aServis- Ja ba tu su kozne rukavice.....bas se nafuro
 
Član
primjetio sam da mnoge stvari koje se okace na forumu izadju na klix. ba, tako ce i ovo vjerovatno:cool::cool:
 
Član
mozda inspektor zuri da zatvori neku radnjicu od neke sirotinje,jer ako zakasni pola sata za tih pola sata napravice cojk jos 5 miliona maraka utaje poreza i onda ce njegova jadna porodica moci da zivi jos narednih 5 000 godina :D,a ovako stigne na vrijeme i sprijeci ogromne perače novca,tipa trafika,radnjica,dućan i tak to :D
 
eldin84 je napisao(la):
Spomenuo sam u prvom postu da je udario Golfa. E pa sad je tu Audi Q7 3.0 tdi Quatro, crne boje zatamnjen do vozacevih prozora, rollbar ili kako vec naprijed.
@Harli_team- neznam je li sluzbeno, ali na zadnoj polici je rotaljka,
@aServis- Ja ba tu su kozne rukavice.....bas se nafuro


onda je službeni auto, to je auto poreznih obveznika :icon_mad::icon_mad:
 

LSD

Član
mara- je napisao(la):
LSD je napisao(la):
"tukao" sam se par puta s njim i isao mu na zivce al me skontao pa vise ga ne iritiram...inace kad ga vidim idem za njim u stopu...na par cm od karambolke :D
:D:D:D

I? Misliš da si dobio nešto sa tim? Što jeste, jeste, lik je idiot, ali to što ti radiš užasno nervira i nikakve koristi od toga, par puta su meni tako, bez ikakvog razloga, kao negdje žure pa čekaju priliku da preteknu. I, ja opalim po kočnici, ti se zabiješ, aj ti sad dokaži da nisi kriv za sudar, da ne pričam o minimalnom rastojanju. Ja uzmem lovu od osiguranja, popravim auto, a ti u minusu.

ti si onda mnogo pametan....bujrum postavi mi se. :D:cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top