Kalesija: Ubila se studentica Medicinskog fakulteta

Kalesija: Ubila se studentica Medicinskog fakulteta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_sad:
to mi je rodica.
sad sa dzenaze dosao, osjecaj je uzasan..cijeli dan rijeci ne mogu da progovorim..


RIP meri :icon_cry:
 
Član
citav dan nemogu da izbacim iz glave ovu nesretnu djevojku i mota mi se po glavi svakakvih misli i nikako da skontam shta se to covjeku dogodi da odluci da oduzme sebi zivot... da bogdom nije bila je lijepa djevojka i uspjesna nishta nije moglo tako teshko biti da vrijedi zivota... shteta bogami shteta...
 
Član
Medicina joj dosla glave haman...kad neko digne ruku na sebe nemam uopste ni trunke suosjecanja...sto si trazila to si i dobila...
 
nodiash je napisao(la):
Medicina joj dosla glave haman...kad neko digne ruku na sebe nemam uopste ni trunke suosjecanja...sto si trazila to si i dobila...

sta mislis, da li je ona zeljela da ima probleme u porodici? da li je ona sama trazila probleme u ljubavi? sta mislis, je li ona htjela sama od sebe da osjeca toliku bol i da ima tolike probleme koji su je doveli na ovako ocajan cin? a sigurno, nije ovo ucinila da bi trazila suosjecanje od nekoga..

valjda je ljudski osjecati zalost zbog ovako tuznog kraja jednog mladog i nevinog zivota...a suosjecati se sa njenim roditeljima, familijom, prijateljima..
 
Član
Necemo u off al nije jedina koja ima i duplo-troduplo vecih i tezih problema pa opet izlaze s njima na kraj i neubijaju se radi tih stvari koje zivot cine...pregrst mladih ljudi zeljni zivota u ovoj drzavi je i poginulo il ubijeno...svaki ovakav cin smatram ruganjem tim ljudima...sucut familiji naravno al sto se nje same tice stojim iza svog prethodnog posta...
 
Početnik
nodiash je napisao(la):
Necemo u off al nije jedina koja ima i duplo-troduplo vecih i tezih problema pa opet izlaze s njima na kraj i neubijaju se radi tih stvari koje zivot cine...pregrst mladih ljudi zeljni zivota u ovoj drzavi je i poginulo il ubijeno...svaki ovakav cin smatram ruganjem tim ljudima...sucut familiji naravno al sto se nje same tice stojim iza svog prethodnog posta...

potpis ko kucha! sve u zivotu se moze rijesiti... sta sam ja trebo uraditi kad su mi i stari i stara preko noci zavrsili u bolnici, kad smo preko noci bez icega ostali, a naviknesh da ti je sve na dohvat ruke? al bukvalno ovako kako pricam... sve, ali bas sve se moze rijesiti u zivotu... porodice mi je zao, al nje nije nimalo... i ovi sto pisu alarahmetile i zele dzenet bla bla bla (neznam jeli to ovde ili na avazu) od tog dzeneta nista nema i koliko sam ja upucen nemoze ga dobiti onaj ko je digao ruku na sebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top