Kalendar 402 Street Race Cup-a 2008

Kalendar 402 Street Race Cup-a 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lijepo zaista...sezona ce biti zanimljiva ovoga ljeta... šteta što necu moci doći ni kao gledaoc u zlaTu i Živinice...ali šta ja mogu... sretno svim ucesnicima... tepsija... hocu da se po Tuzli prica kako ih je plavi punto sve uzeo :D
 
Član
Tepsija mozda ces ti 13 voziti :D

Vidjet cemo sta cete sutra usaglasiti na sastanku oko tih startarina, a i klasa. I 30 i 50 KM imaju svoje mane i prednosti. No za to ce i sluziti sastanak...
 
Član
WTF 2 race u sarajevu 24. i 25.

ne kontam fakat... da je jedan event i imalo bi smisla.. al dva razlicita u dva dana.. nit nocit.. nit dolazit sutra opet ??? 2put pljunut startarinu.. ?
 
u susjednoj nam drzavi to je vec odavno praksa, a oni koji voze vecinom voze oba dana..
ostali izaberu jedan dan i voze samo taj..

mi smo prosle god u HR vozili uvijek jedan dan, ali to iskljucivo zbog finansijskih i vremenskih ogranicenja.. svaki put nam je zao bilo sto ne ostajemo i drugi..

druga stvar, cesto vrijeme zavisi od piste, pa tako svi koji su prvi dan nesto zeznuli imaju odmah sutradan priliku za popravni, i ne moraju cekat iduci event za xx dana..;)

to su moja iskustva, a kako ce to u praksi izgledati ovdje zavisi ponajvise od organizacije.. ili ce biti pun pogodak ili totalna katastrofa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top