kako se ovo zove

kako se ovo zove

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dami2580 je napisao(la):
nije ovako kod mene kao na slici u mene se samo zavijaju sarafi u dobos samo njega trebam promjenit i to je to,ili da narezem rupu

Ma da, objasnio je gore sky walker detaljno, ova slika koju sam ja postavio je Fiat Tipo - radi Lexilliuma.

Kod tebe jeste drugaciji princip, ili mijenjaj dobos, ili urezi navoj, mada, neko je naveo cini mi se cifru gore da je neka "sica" u pitanju za nov dobos....
 
Član
ej ljudi de nek slika to neko u koga je na dobosu navoj nisam nikad vidio da iskreno kazem nije mi nikako jasno sta drzi onda cijeli tocak jer znam da u vecine auta dobos bude zavrnut sa jednim manjim sarafom,a da sarafi prolaze kroz dobos.
 
Član
objasnio je gore sky walker, dobos i naba su integrisani u jedno, a fixiraju se onom velikom maticom koja drzi i lezaj tocka.
 
Član
Hehehh zavrnes samo u dobos ipalis auto i spane ti i dobos i felga hhaha :lol: triza je upravu moras u nesto ga zavvit jbg evo i ova slika ljepo pokazuje pa jeli iko mjenjo pakne j*o ga zar svi imamo 4 disca :lol: TRIZA MAJSTOREEE! :cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top