Kako se diskonektuje ovo?

Kako se diskonektuje ovo?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hoću da promijenim farove a ne znam kako da diskonektujem ovo, pritiskao, vukao i ništa, strah me mogu šta razvalit pa reko bolje da pitam ljude koji su to već radili.
[attachment=29464]
 
Član
izgleda kao da je zapeklo poprilicno, naprsci wd 40 po konektoru il malo blaza solucija kontakt sprej pa onda povucixD
 
Član
Ma probao sam al ne mogu ni da pomaknem, sutra imam slobodnog vremena pa da ih konačno stavim, a ovu sitnicu ne mogu da diskonektujem. :icon_mad:
 
Član
imas 3 mogucnosti:

1. nemoj nista da diras

2. vuci, čupaj, koristi WD 40, igraj se sa tim crvenim sa strane (probaj ih stisnuti),.....;)

3. noz i sjeci kablove:lol:
 
Početnik
ama dzek ko dzek...obleti krug oko njega i vidi gdje su zabice, kad skontas gdje su pritisni ih ili ih odvoji sarafcigerom, a ako je bas zapeklo zapisaj ili wd-om naspricaj i gas :) :cool:;) na kraju krajeva i ako slomis zabice, neces nista posebno zaj*at, opet ga uklopis izoliras da ne spada i to je to :) :cool:;)
 
Administrator
mislim da ovo sto sam ti oznacio trebas odvojiti... probaj sarafcigerom da odvojis... ili cackaj oko tog crvenog sa strane, ali mislim da je ono sto sam ti oznacio;)
[attachment=29549] ili ako nece ni to, probaj te crvene drzace pomjeriti dole, jer ako vidim dobro oni se pomjeraju gore dole i onda odvoji ono sto sam ti oznacio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top