KAKO OTKOVATI BRAVU??? PASSAT 3

KAKO OTKOVATI BRAVU??? PASSAT 3

kazem ti, jako nezgodno, nesto moras riskirati, ali tapacirung ili steku da polomis pa nekako pokusas prici, ali iskreno, jebada teska.......

pokusaj lupati po vratima ne bi li popustilo, ondje oko dijela gdje zatvara za grlo, a za to vrijene neka neko pokusava otklucavati zakljucavati auto, i moli boga da uspije to, u protivnom ne gine ti novi tapacirung, jer i da rascevrljis bravu pitanje je da li bi mogao prici
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
kazem ti, jako nezgodno, nesto moras riskirati, ali tapacirung ili steku da polomis pa nekako pokusas prici, ali iskreno, jebada teska.......

pokusaj lupati po vratima ne bi li popustilo, ondje oko dijela gdje zatvara za grlo, a za to vrijene neka neko pokusava otklucavati zakljucavati auto, i moli boga da uspije to, u protivnom ne gine ti novi tapacirung, jer i da rascevrljis bravu pitanje je da li bi mogao prici

Da da,dobro vidjecemo sutra sta ce mo.
Hvala vam puno jos jednom. ;)
 
ma sve je moguce drug cak i te serafice odvrnuti
izbacis zadnje sjediste i onu plastiku koja prekriva unutarnju stranu blatobrana i oslobodio si prostora koliko toliko za dva serafa a za druga dva skines plastikou izmedju prednjih i zadnjih vrata sto skriva pojas za vezanje i tu ces oslobodit prostor za ta dva serafa kad sve odradis skines tapa. onda obijaj ;)
kad obijes ne vracaj tapa. nazad nego trazi uzrok prvo onda skini steku pa opet vrata zatvori i
probaj dali ti onda zablokiraju ako zablokiraju onda motoric od centralne ti je uzrok tome malo ga odpusti tj. podigni
pa opet probaj
vjerujmi meni se isto desilo zimi ja uso upalio auto zatvorio vrata kad belaja nemogu izac 2 sata na -15 popravljaj i muci se s toga znam kroz sta prolazis
sretno ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
ma sve je moguce drug cak i te serafice odvrnuti
izbacis zadnje sjediste i onu plastiku koja prekriva unutarnju stranu blatobrana i oslobodio si prostora koliko toliko za dva serafa a za druga dva skines plastikou izmedju prednjih i zadnjih vrata sto skriva pojas za vezanje i tu ces oslobodit prostor za ta dva serafa kad sve odradis skines tapa. onda obijaj ;)
kad obijes ne vracaj tapa. nazad nego trazi uzrok prvo onda skini steku pa opet vrata zatvori i
probaj dali ti onda zablokiraju ako zablokiraju onda motoric od centralne ti je uzrok tome malo ga odpusti tj. podigni
pa opet probaj
vjerujmi meni se isto desilo zimi ja uso upalio auto zatvorio vrata kad belaja nemogu izac 2 sata na -15 popravljaj i muci se s toga znam kroz sta prolazis
sretno ;)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KRALJ SI KRAAAAAAAAAAAAAAALJ!!!!
Svaka cast majstore upravo tako se i mogu odvrnuti oni sarafici skinem onu lastiku kraj prednjeg sjedista s lieve strane i odrnem ona 2 a tamo povadim plastike iz gepeka i odvrnem ona 2 ajooooooj jesi kralj majke mi ja se toga nikada nebih sjetio!
A kako ti sve tako znas o ovome modelu pasata zans gdje se svaka plastika nalazi covjece a vidim vozis golfa GTIa??
HVALA TI DRUGAR I DUGUJEM TI PIVU ZA OVO :lol:
 
hvala ali uz GTI-a ne ide pivo ipak hvala a tu smo da se pomazemo
inace petljam oko tih postavljanja centralki i ostalih sranja pa se nesto i nauci ebiga
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
hvala ali uz GTI-a ne ide pivo ipak hvala a tu smo da se pomazemo
inace petljam oko tih postavljanja centralki i ostalih sranja pa se nesto i nauci ebiga

Hehe ma druze za tebe cu kupiti najskulpljo pice :)
Aha tako znaci ljepo ljepo.
 
Član
OTKOVANAAAAAAAA!!!
Hahaha zvao ja jednog druga danas da to rijesimo oko brave da ju otkujemo!
I prvo sto smo probali je ona idea sa lupkanjem oko brave tamo,znaci drug je lupkao rukom oko brave dok sam ja otkljucavao auto preko centralke i sta se desilo OPP I BRAVA SE OTKLJUCA tj otkuje hehehe
HVALA SVIMA KOJI SU MI POMOGLI!!! ;)
 
hajd super da si uspio na taj najbezbolniji nacin.....

moj ti je savjet rastavi bravu, dobro je ocisti, operi razredjivacem i svu necistocu iznutra izbaci, a kada zavrsis s ciscenjem i kada se osusi, namazi sa tot-mast
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
hajd super da si uspio na taj najbezbolniji nacin.....

moj ti je savjet rastavi bravu, dobro je ocisti, operi razredjivacem i svu necistocu iznutra izbaci, a kada zavrsis s ciscenjem i kada se osusi, namazi sa tot-mast

Tako je sve i uradjeno :)
 
Top